Ірина Білик з маленьким сином Табризом знялися для модного глянцевого журналу

Ірина Білик з маленьким сином Табризом знялися для модного глянцевого журналу | INFBusiness

Українська співачка Ірина Білик разом зі своїм сином Табризом, якого співачка народила від російського продюсера, фотографа і художника Аслана Ахмадова, нещодавно знялася для глянцевого журналу про дитячу моду. Білик показала закулісся зйомки, короткий ролик, на якому вона і її молодший син позують у фотостудії. А ще Ірина поділилася досягненнями малюка, і поміркувала на тему впливу батьків на те, чим будуть займатися діти у майбутньому, інформує Ukr.Media.

Ірина показала короткий відеоролик, на якому маленький Табриз і його зіркова мама позують в різних образах. Хлопчик змінив кілька нарядів, як і сама Білик. Співачка впевнена: не потрібно підштовхувати своїх дітей до вибору майбутньої дороги, дитина сама повинна зробити цей не легкий вибір. Вона впевнена, що діти повинні самі визначитися, чим вони будуть займатися у житті. А все, що потрібно від батьків, це віра у своє чадо і любов.

«Колись я думала Гліб буде зіркою сцени, а він грає на барабанах і навчається на журналістиці. Табриз росте веселим і працьовитим. Йому головне не заважати. Ось нещодавно він розкрутив викруткою ліжко, буквально розібрав його. Я не буду наполягати на виборі професії своїх дітей, для мене головне — щастя рідних, а в серці — любов», — написала Ірина в публікації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *