Перший літаючий автомобіль пройшов випробування. Справа за малим…

Перший літаючий автомобіль пройшов випробування. Справа за малим… | INFBusiness

Літаючі автомобілі, які ми раніше бачили лише у фільмах, можуть стати реальним транспортним засобом. Розробники з США заявили, що мають всі можливості, щоб зробити це реальністю. Основою для таких стверджень стала рухова установка з NASA.

Видання Space повідомляє, що американська компанія Applied eVTOL Concepts планує створити літаючий автомобіль, який зможе здійснювати вертикальний зліт і посадку. За розмірами цей апарат такий, як звичайний автомобіль, у якому зможуть розміститися дві людини. Щодо швидкості його руху, то це літаюче авто зможе розігнатися до 258 км/год. А підніматися над землею фантастичний автомобіль зможе на висоту в 15 метрів. Водночас рівень створюваного ним шуму становитиме всього 55 дБ. Це тихіше, ніж розмова людини, – 60 дБ.

Літаючий автомобіль Epiphany Transporter

Літаючий автомобіль Epiphany Transporter

Як буде працювати новий транспортний засіб

Літаючий автомобіль з майбутнього отримав назву Epiphany Transporter і секрет його можливого успіху, полягає в розміщених з боків і ззаду двигунах. Ще 21 рік тому інженери з NASA довели, що такі двигуни створюють значну тягу, здатну забезпечити вертикальний зліт і посадку для літаків і вертольотів. Представники компанії Applied eVTOL Concepts заявили, що вони значно поліпшили технологію NASA, за допомогою якої тепер можна створити індивідуальний літальний транспортний засіб. За їхніми словами, є всі підстави припускати, що нові двигуни та передова конструкція літальних апаратів дадуть змогу літаючому автомобілю працювати “так, як від нього вимагають”.

Звісно, це не означає, що фантастичний автомобіль скоро з’явиться в продажі. За останні 20 років багато компаній, які намагалися створити літальні апарати з вертикальним зльотом і посадкою, так і не досягли своєї мети. Проте, є надія на те, що завдяки цій поліпшеній технології NASA, інженери зможуть зробити літаючі автомобілі реальністю.

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що у NASA попередили, що напередодні Дня Незалежності України до Землі прилетить небезпечний астероїд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *