Сильвестр Сталлоне помирився з дружиною і передумав розлучатися

Сильвестр Сталлоне помирився з дружиною і передумав розлучатися | INFBusiness

Сильвестр Сталлоне возз'єднався зі своєю дружиною Дженніфер Флавін через місяць після того, як вона подала на розлучення, інформує Ukr.Media.

"Вони зустрілися вдома, поговорили і вирішили всі розбіжності. Вони обоє дуже щасливі", — розповів представник актора.

Незадовго до цього було повідомлено, що Сталлоне і Флавін домовилися вирішити всі питання, пов'язані з розірванням їхнього шлюбу "в гідній, дружній і приватній манері" поза судом, тому що так буде краще для їх сім'ї.

У серпні стало відомо, що модель Дженніфер Флавін подала на розлучення з Сильвестром Сталлоне після 25 років шлюбу. Вона звинуватила чоловіка в тому, що він "навмисно розтратив сімейне майно", і зажадала виплати матеріальної компенсації.

Втім, чутки про сварку пари з'явилися ще раніше, коли Сталлоне перебив татуювання на плечі з обличчям Дженніфер на зображення собаки. Інсайдери розповіли, що подружжя сильно посварилося через те, що Сильвестр завів ротвейлера, а Флавін не хотіла собаку. Згодом актор підтвердив, що суперечки через вихованця дійсно були, але зазначив, що причиною розриву стало не це. Звинувачення в розтраті він відкинув.

Днями Сталлоне опублікував в Instagram знімок, на якому він і Флавін йдуть поруч, взявшись за руки. Вже тоді заговорили про возз'єднання пари.

Сильвестр Сталлоне і Дженніфер Флавін одружилися в 1997 році, у них три дочки: Софія, Сістін і Скарлетт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *