Новий рекорд — книга “Запасний” принца Гаррі стала найбільш викидуваною

Новий рекорд — книга "Запасний" принца Гаррі стала найбільш викидуваною | INFBusiness

Туристичні компанії зазначають, що готелі та курорти стикаються із проблемою непопулярності книги «Запасний» принца Гаррі, яку клієнти залишають під час свого відпочинку, інформує Ukr.Media.

Книга «Запасний», що вийшла в січні 2023 року, швидко стала хітом продажів на Amazon, але тепер вона також стала однією з книг, які найчастіше залишають або викидають. У компанії On The Beach повідомили, що лише за літній період її представники знайшли понад 100 екземплярів цієї книги, які залишили або викинули туристи.

«Ми раніше не стикалися з чимось подібним. Наші бюро знахідок на популярних курортах переповнені книгою «Запасний». Спочатку це здавалося забавним, але з останніми кількома місяцями ми помічаємо, що інші готелі також надсилають нам ці книги», — розповіла менеджер з обслуговування клієнтів Зої Харріс.

Більшість книг залишають відпочиваючі на курортах Іспанії та Туреччини — біля басейнів, на реєстраційних стійках, у номерах і навіть викидають їх у баки для сміття на пляжах. Кількість книг вже настільки велика, що місцеві магазини та бібліотеки відмовляються їх приймати. Варто зазначити, що мемуари принца Гаррі стали рекордсменами з продажу категорії нонфікшн. Тільки в перший день було реалізовано 1,4 млн копій англомовної версії книги у паперовому, аудіо та електронному форматах у США, Канаді та Великій Британії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *