День вчителя 2019: якого числа свято в Україні

День вчителя 2019: якого числа свято в Україні | INFBusiness

Осінь-2019 вже законно вступила у свої права, а це означає, що зовсім скоро День вчителя в Україні відзначатимуть всі школярі та педагогічні колективи, інформує Ukr.Media.

З ліричним відступом заявляємо: разом з жовтим осіннім листям і затяжними дощами в Україну приходить День вчителя. І щоб висловити свою подяку людям, які кожен день вкладають в школярів свою душу, знання і життєвий досвід, багато хто цікавиться, коли День вчителя у 2019 році.

День вчителя для багатьох є одним з найулюбленіших професійних свят, які широко відзначаються в кожній школі. У цей день вчителі приймають поздоровлення від своїх вихованців, які дарують їм квіти, влаштовують концерти, малюють барвисті стінгазети і всіляко висловлюють свою подяку за вкладену працю.

Традиційно свято педагогів в нашій країні не має фіксованої дати, але День вчителя в Україні 2019 традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Таким чином, в цьому році свято День учителя 2019 випадає на 6 жовтня.

День вчителя в школі завжди дає можливість школярам проявити креативність і вибрати найприкольніші привітання для улюблених педагогів, продемонструвати таланти і політ фантазії в стильних подарунках. У будь-якому випадку, свято День учителя 2019 запам'ятається найяскравішими і позитивними враженнями.

Відзначимо, що 6 жовтня День вчителя відзначать також: в Білорусії, Латвії, Казахстані. А ось Міжнародний день вчителя щороку святкується в один і той же день — 5 жовтня.

Тепер ви знаєте, якого числа День вчителя відзначають у 2019 році. Навіть якщо ви не вчитеся в школі, не забудьте привітати своїх дорогих педагогів. Ми впевнені, через роки їм це буде дуже приємно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *