Ухвалена в Нідерландах коаліційна угода передбачає підтримку України

Ухвалена в Нідерландах коаліційна угода передбачає підтримку України | INFBusiness

Ухвалена в Нідерландах коаліційна угода передбачає підтримку України 17.05.2024 06:09 Укрінформ Нова урядова коаліція у Нідерландах на чолі з ультраправою PVV (Партією свободи) продовжуватиме підтримку України.

Це передбачає коаліційна угода, укладена чотирма партіями з метою формування уряду, передає Укрінформ.

“Нідерланди продовжують підтримувати Україну політично, військово, фінансово та морально у протидії російській агресії”, – йдеться в документі.

Коаліційна угода передбачає збереження політичної та військової підтримки України та зробить юридично обов'язковими витрати у розмірі не менше ніж 2% ВВП на оборону відповідно до стандартів НАТО.

Підписанти також хочуть пом'якшити екологічні правила для фермерів, розширити офшорний видобуток природного газу та виробництво атомної енергії в межах планів зниження залежності Нідерландів від “ненадійних країн”.

Крім того, планується запровадити більш суворі правила для біженців, що прибувають. Згідно з коаліційною угодою, передбачається введення жорсткішого режиму стосовно претендентів на отримання притулку.

Почесний консул України у Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дірвен подякував політикам за підтримку України.

“Дякую Нідерландам за продовження рішучої підтримки України. Разом до перемоги! Слава Україні!“ – написав він у linkedin.

Як повідомляв Укрінформ, PVV(Партія свободи), VVD (Народна партія за свободу і демократію), NSC (Новий соціальний контракт) і BBB (Фермерсько-громадянський рух) досягли домовленостей, необхідних для формування нового уряду.

Тепер лідери мають окремо обговорити документ із парламентськими фракціями своїх партій.

Сторони не змогли домовитися про створення традиційної коаліції більшості, в якій лідер партії, що перемогла, обіймає посаду прем'єр-міністра. Тому зараз ідеться про створення так званого позапарламентського кабінету.

Коаліція Нідерланди Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *