У Росії затримали голову управління кадрів Міноборони – ЗМІ

У Росії затримали голову управління кадрів Міноборони - ЗМІ | INFBusiness

У Росії затримали голову управління кадрів Міноборони – ЗМІ 14.05.2024 10:24 Укрінформ У Москві затриманий начальник Головного управління кадрів Міноборони Росії генерал-лейтенант Юрій Кузнєцов. Картка справи доступна на сайті суду.

Про це повідомляє «Настоящее время», передає Укрінформ.

У якому саме кримінальному злочині підозрюють Кузнєцова та який запобіжний захід був обраний після його затримання – невідомо. Це вже друга кримінальна справа на найвищому рівні у Міністерстві оборони РФ останнім часом.

За словами представника правоохоронних органів РФ, на робочому місці Кузнєцова, а також у його будинку були проведені обшуки. Інші подробиці кримінальної справи не повідомляються.

З 2010 до 2023 року Кузнєцов обіймав посаду начальника 8-го управління Генерального штабу Збройних сил РФ. Цей орган займається питаннями служби захисту державної таємниці у рамках Міністерства оборони.

Кузнєцова було призначено на посаду начальника Головного управління кадрів МО РФ у травні 2023 року.

Як повідомлялося, 23 квітня Слідчий комітет РФ повідомив про затримання заступника глави міністерства генерала Тимура Іванова за підозрою в отриманні хабаря. Іванов курував військово-будівельний комплекс. Наступного дня Басманний суд Москви за клопотанням слідства відправив генерала під арешт до 23 червня.

12 травня з'явилося офіційне повідомлення про усунення Сергія Шойгу з посади міністра оборони. Його призначили на посаду секретаря Ради безпеки РФ замість Миколи Патрушева.

Міноборони Росія Затримання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *