У Китаї знайшли скам’янілість бабки віком 165 мільйонів років

У Китаї знайшли скам’янілість бабки віком 165 мільйонів років | INFBusiness

У Китаї знайшли скам’янілість бабки віком 165 мільйонів років Фото 21.05.2024 05:42 Укрінформ На півночі Китаю в автономному районі Внутрішня Монголія знайшли добре збережену скам’янілість бабки віком близько 165 мільйонів років, яка вважається найповнішою із виявлених до сьогодні скам’янілостей цього виду комах.

Про це повідомляє CGTN, передає Укрінформ.

У Китаї знайшли скам’янілість бабки віком 165 мільйонів років | INFBusiness

Фото: CFP

Знайдена у скам’янілості бабка належить до виду Kidaneuthemis ningchengensis сімейства Euthemistidae, літаючих комах середньоюрського періоду з тонкими серпоподібними крилами, зі щільними й численними довгими жилками та тонкими візерунчастими тілами.

За даними китайських дослідників, виявлена у Внутрішній Монголії скам’янілість є найповнішим збереженням Euthemistidae, знайденим на даний час.

Науковці сподіваються, що її дослідження дозволить отримати нові важливі дані для вивчення еволюції бабок сімейства Euthemistidae та процесів у середовищі їх проживання в той час.

Як повідомляв Укрінформ, група археологів знайшла давньогрецький шолом у курганах на півдні Хорватії, що може пролити світло на історію іллірійців, племінного народу зі східної Адріатики та Балкан.

Археологи Китай Комахи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *