В Амстердамі поліція знову розігнала пропалестинську акцію студентів

В Амстердамі поліція знову розігнала пропалестинську акцію студентів | INFBusiness

В Амстердамі поліція знову розігнала пропалестинську акцію студентів 09.05.2024 10:07 Укрінформ Спецпризначенці поліції розігнали пропалестинських демонстрантів в університеті Амстердама, які протестували проти проведення Ізраїлем військової операції проти терористичного угруповання ХАМАС у секторі Гази.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

Згідно з повідомленням, протестувальники на імпровізованих барикадах зі столів, цегли та дерев'яних піддонів використовували вогнегасники, щоб відтіснити поліціантів. Водночас спецпризначенці били протестувальників кийками та зносили барикади.

Пропалестинські протестувальники спорудили барикади в університеті Амстердама і заявили про намір залишатися на місці доти, доки навчальний заклад не розірве усі зв'язки з Ізраїлем.

У понеділок університет заявив, що має програми обміну з трьома університетами Ізраїлю, які припинені з міркувань безпеки, та співпрацює з ізраїльськими вченими або компаніями у восьми різних європейських дослідницьких проєктах.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок, 6 травня, правоохоронці також розігнали учасників пропалестинської демонстрації у студентському містечку Амстердамського університету, тоді було затримано 125 осіб.

7 жовтня 2023 року ХАМАС напав на Ізраїль, вбивши близько 1200 осіб та захопивши близько 250 заручників, сотня з яких досі перебуває у полоні.

Ізраїль у відповідь розпочав військову операцію проти бойовиків.

Унаслідок цього близько 80% населення Гази залишили свої оселі, сотні тисяч перебувають на межі голоду.

Фото: EPA

Ізраїль Протест Сектор Гази Амстердам

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *