Туск наступного тижня поінформує про диверсії на території Польщі

Туск наступного тижня поінформує про диверсії на території Польщі | INFBusiness

Туск наступного тижня поінформує про диверсії на території Польщі 18.05.2024 16:37 Укрінформ Наступного тижня прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск поінформує про провокації, диверсії та акти саботажу, що мали місце на території країни, які спрямовані на дестабілізацію ситуації в РП.

Про це глава польського уряду повідомив в суботу під час виступу в Кракові, передає кореспондент Укрінформу.

«Наступного тижня я поінформую громадську думку в Польщі про діяльність польської держави, спрямовану проти виконавців актів саботажу, провокацій і диверсій, оскільки на польській території ми також в останні тижні маємо з ними справу», – підкреслив Туск.

Він зазначив, що Польща діє ефективно, зокрема затримуючи тих, хто намагається діяти проти Польщі на польській землі. Він додав, що польська держава буде безжальною щодо організаторів диверсій і тих, хто хоче дестабілізувати ситуацію в Польщі.

Як повідомлялося, у Польщі оголосили в розшук колишнього суддю варшавського адміністративного суду Томаша Шмідта, який виїхав до Білорусі і попросив там політичного притулку. Національна прокуратура Польщі розпочала слідство щодо Шмідта за статтею про роботу на іноземну розвідку.

Фото: gov.pl

Диверсія Польща Туск

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *