Рідкісну нідерландську монету продали на аукціоні більш як за €1 мільйон

Рідкісну нідерландську монету продали на аукціоні більш як за €1 мільйон | INFBusiness

Рідкісну нідерландську монету продали на аукціоні більш як за €1 мільйон 15.05.2024 06:08 Укрінформ Монета номіналом у чверть голландського гульдена, випущена в 1891 році, була продана на аукціоні в Нідерландах більш ніж за €1 млн.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NOS.

“Монета номіналом у чверть голландського гульдена, випущена в 1891 році, була продана на аукціоні у місті Есселстейні за понад мільйон євро. Це найбільша ціна, яка коли-небудь була заплачена за голландську монету”, – йдеться у повідомленні.

За останні 130 років її виставляли на аукціон чотири рази. Всього було випущено дві такі монети. На ній зображено королеву Вільгельміну (1880-1962) у 10-річному віці, тобто практично відразу після вступу на престол.

Хто є новим власником, не повідомляється, бо учасник торгів побажав залишитися анонімним.

Срібна монета знаходиться в дуже хорошому стані і є єдиною у своєму роді, яка перебуває в обороті. Другий екземпляр знаходиться у розпорядженні Нідерландського банку.

“Це просто розуму незбагненно, – зазначив у розмові з NOS один із колекціонерів на аукціоні. – На ці гроші можна купити два будинки в Нідерландах”.

Як повідомляв Укрінформ, на аукціоні продадуть гітару видатного музиканта Еріка Клептона.

Потенційні покупці зможуть подивитися на гітару з 9 по 11 червня у кімнаті для продажу. Сам аукціон із продажу експоната запланований на 12 червня. Орієнтовна ціна гітари становить 300 000 – 400 000 фунтів стерлінгів.

Фото: RTV Utrecht

Аукціон Нідерланди Монета

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *