ОАЕ представили нову модель штучного інтелекту Falcon 2

ОАЕ представили нову модель штучного інтелекту Falcon 2 | INFBusiness

ОАЕ представили нову модель штучного інтелекту Falcon 2 13.05.2024 19:19 Укрінформ Урядовий дослідницький інститут в Об’єднаних Арабських Еміратах у понеділок випустив нову модель штучного інтелекту із відкритим кодом Falcon 2.

Як повідомляє Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Інститут заявив про випуск серії моделі Falcon 2: Fancon 2 11B, текстової моделі, та Falcon 2 11B VLM, моделі «зір-мова», яка здатна генерувати текстовий опис завантаженого зображення.

Моделі штучного інтелекту Falcon 2 з’явилися у той момент, коли компанії та країни намагаються розробити власні великі мовні моделі ШІ після виходу ChatGPT від OpenAI у 2022 році, йдеться у матеріалі.

Генеральний секретар Дослідницької ради передових технологій країни Фейсал Аль Баннаї сказав, що ОАЕ демонструють свою здатність бути головним гравцем у сфері штучного інтелекту. Він додав, що оптимістично налаштований щодо продуктивності Fancon 2, і що вже розроблюють третє покоління цієї моделі – Falcon 3.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому компанія Google оголосила про масштабний ребрендинг свого чат-бота і асистента зі штучним інтелектом Bard, зокрема новий додаток і опції підписки.

Фото ілюстративне: Сanva

ОАЕ Технології Штучний інтелект

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *