Міністр військового кабінету Ізраїлю погрожує відставкою, якщо Нетаньягу не виконає його умови

Міністр військового кабінету Ізраїлю погрожує відставкою, якщо Нетаньягу не виконає його умови | INFBusiness

Міністр військового кабінету Ізраїлю погрожує відставкою, якщо Нетаньягу не виконає його умови 19.05.2024 06:53 Укрінформ Член військового кабінету, колишній міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц вимагає від уряду розробити до 8 червня план війни проти ХАМАСу, погрожуючи вийти з уряду, якщо його вимоги не будуть виконані.

Як передає Укрінформ з посиланням на CNN, про це він заявив у суботу в місті Рамат-Ган.

За його словами, план має передбачати ліквідацію ХАМАСу, звільнення заручників, створення альтернативного уряду в секторі, повернення ізраїльтян на північ Ізраїлю, а також досягнення прогресу в нормалізації відносин з Саудівською Аравією.

Ганц переконаний, що прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу повинен вибирати між «перемогою і катастрофою».

«Якщо (Нетаньягу) вирішить вести націю до прірви, ми вийдемо з уряду, звернемося до народу й сформуємо уряд, який зможе принести справжню перемогу», – сказав він.

Ганц заявив, що підтримує воєнну операцію Ізраїлю в Рафаху, назвавши це місто «воротами» для відновлення ХАМАСу. Водночас він визнає згубний вплив війни на цивільне населення й наполягає на необхідності «рішучих дій».

Офіс прем'єр-міністра Ізраїлю відкинув погрози Ганца покинути уряд, заявивши, що ультиматум, який він висунув щодо плану війни проти ХАМАСу, зашкодить Ізраїлю.

«Умови, висунуті Бенні Ганцом, – це порожні слова, значення яких зрозуміле: закінчення війни й поразка Ізраїлю, відмова від більшості заручників, залишення ХАМАСу недоторканим і створення палестинської держави», – ідеться в заяві офісу.

Нетаньягу вважає, що Ганц роз'яснить громадськості свої позиції з цих питань, зазначили в уряді.

Зазначається, що вихід Ганца з надзвичайного військового кабінету може зашкодити іміджу єдності у воєнний час, який Нетаньягу намагався демонструвати протягом усієї війни в Газі.

Як повідомлялося, міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант заявив, що воєнна операція в Рафаху не припиниться, поки ХАМАС не буде ліквідований в цьому районі, або поки не буде досягнута й реалізована угода про звільнення заручників.

Фото: Amir Levy/Getty Images

ХАМАС Ізраїль Нетаньягу Відставка Війна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *