Країни G20 мають надіслати сигнал про міцний і справедливий мир для України – Шольц

Країни G20 мають надіслати сигнал про міцний і справедливий мир для України - Шольц | INFBusiness

Країни G20 мають надіслати сигнал про міцний і справедливий мир для України – Шольц 07.05.2024 21:28 Укрінформ Канцлер ФРН закликав великі країни, що розвиваються, зробити більше, аби припинити російську війну проти України.

Про це Олаф Шольц сказав, виступаючи на конференції Global Solutions Summit у Берліні, передає кореспондент Укрінформу.

«Що більше таких країн, як Китай, Бразилія, Індія та інші, скажуть Росії: «Годі! Ця війна має закінчитися, Росія повинна вивести війська!», – то більше шансів на швидкий мир», — переконаний німецький лідер.

За його словами, країни, що розвиваються, мають активізувати дипломатичні зусилля з огляду на Глобальний саміт миру, який відбудеться у Швейцарії у червні. Також в інтересах самих партнерів у G20 надіслати сигнал про міцний і справедливий мир для українців, зауважив глава уряду ФРН.

Він висловив сподівання, що дипломатичні зусилля наблизять світ до справедливого миру. Також канцлер підкреслив, що Німеччина та весь демократичний світ ніколи не погодяться з тим, що кордони пересуваються силою.

«Ми або разом захищаємо такі принципи, як незалежність, суверенітет і територіальна цілісність, або ризикуємо ними кожен окремо… Замість звинувачувати одне одного в подвійних стандартах, ми повинні подумати про єдиний глобальний стандарт, який існує і який захищає всіх нас, і це принципи Статуту ООН», – зазначив Шольц.

Німецький лідер нагадав про глобальні наслідки російської війни – інфляція, енергетична криза, дефіцит продовольства тощо, – наголосивши, що без миру не може бути сталого розвитку.

Як повідомляв Укрінформ, Глобальний саміт миру відбудеться у Швейцарії 15-16 червня. До участі в заході запрошені глави держав та урядів з усіх континентів.

Президент Зеленський заявив про те, що Росія конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру.

Війна Велика двадцятка Шольц Війна з Росією Глобальний саміт миру

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *