Хакери зламали базу даних Міноборони Британії із зарплатними відомостями – ЗМІ

Хакери зламали базу даних Міноборони Британії із зарплатними відомостями - ЗМІ | INFBusiness

Хакери зламали базу даних Міноборони Британії із зарплатними відомостями – ЗМІ 07.05.2024 03:35 Укрінформ Електронна система, через яку здійснюються нарахування зарплат у Міністерстві оборони Великої Британії, зазнала хакерської атаки.

Про це повідомляє Sky News, передає Укрінформ,

За інформацією видання, у вівторок депутатам британського парламенту повідомлять про масштабний витік даних, які стосуються військовослужбовців.

У повідомленні не названо країну, з якої було скоєно кібератаку, але Sky News вказує, що йдеться про Китай.

Кібератака була спрямована на систему нарахування заробітної плати чинним військовослужбовцям і деяким категоріям ветеранів. Здебільшого здобиччю хакерів стали імена та банківські реквізити.

Зазначається, що всі зарплати будуть виплачені цього місяця, і вже завтра військовослужбовцям нададуть відповідні рекомендації та підтримку.

Зламані сервери не підключені до основних комп'ютерних систем Міноборони, яке протягом останніх 72 годин активно працювало над з’ясуванням масштабів злому.

У зв’язку з цим член парламенту від Консервативної партії, колишній військовий сер Єн Дункан Сміт, який потрапив під санкції КНР, зазначив: «Не треба прикидатися (а прямо заявити, що Китай – ред.) це зловмисний актор, який підтримує Росію грошима й військовою технікою, співпрацює з Іраном і Північною Кореєю в рамках нової осі тоталітарних держав».

Як повідомляв Укрінформ, менш ніж два місяці тому британський уряд звинуватив пов'язаних з державою суб'єктів КНР у двох зловмисних хакерських атаках – на виборчу комісію та на депутатів, скептично налаштованих щодо Китаю.

Британія Кібератака Міноборони Хакери

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *