Дуда прийняв присягу в чотирьох нових міністрів польського уряду

Дуда прийняв присягу в чотирьох нових міністрів польського уряду | INFBusiness

Дуда прийняв присягу в чотирьох нових міністрів польського уряду Відео 13.05.2024 14:00 Укрінформ Президент Польщі Анджей Дуда у понеділок прийняв присягу в чотирьох нових міністрів польського уряду.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, вони замінять урядовців, котрі балотуються до Європарламенту.

Під час церемонії присяги Дуда побажав міністрам успіху, підкресливши, що зараз Польща стоїть перед значними викликами, спричиненими, зокрема, повномасштабною російською агресією проти України і гібридними діями проти Польщі з боку Білорусі та РФ.

Як повідомлялося, 10 травня прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск прийняв відставку чотирьох міністрів свого уряду, які балотуються до Європарламенту, і призначив на їхні місця нових міністрів.

У відставку подали глава МВС й адміністрації Польщі Марцін Кєрвінський, міністр державних активів Борис Будка, міністр розвитку і технологій Кшиштоф Гетман та міністр культури і національної спадщини Бартломей Сенкевич.

Новим главою МВС Польщі став чинний міністр-координатор з питань спецслужб РП Томаш Сємоняк, який поєднуватиме обидві посади. Новим міністром державних активів став Якуб Яворовський, а міністром розвитку і технологій – Кшиштоф Пашик. Водночас міністром культури і національної спадщини стала Ганна Врублевська.

Вибори до Європарламенту відбудуться у Польщі 9 червня.

До Європарламенту балотуються також кілька заступників міністрів в чинному польському уряді.

Уряд Туска офіційно розпочав свою діяльність 13 грудня минулого року.

Фото: скріншот із відео

Дуда Польща Міністр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *