До Литви знову не впустили російський вантажний вагон із символом «Z»

До Литви знову не впустили російський вантажний вагон із символом «Z» | INFBusiness

До Литви знову не впустили російський вантажний вагон із символом «Z» 15.05.2024 05:14 Укрінформ Співробітники LTG Cargo на прикордонному з Білоруссю залізничному пункті Кена в понеділок помітили російський вагон зі знаком «Z», що прибув на литовську територію. Вагон був відчеплений і не пропущений на литовську територію.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у вівторок литовський мовник LRT з посиланням на LTG Cargo.

Це вже друга за останні кілька днів спроба провезти вагон із подібним маркуванням на литовську територію через прикордонний пункт Кена.

Вагони, що не відповідають положенням Адміністративного кодексу Литовської Республіки, заборонено приймати до перевезення територією Литви. Символ "Z", який вважається пропагандою військової агресії та військових злочинів проти людяності, додано до списку заборонених символів ще 2022 року.

"LTG Cargo" разом з іншими органами, що займаються контролем вантажних перевезень, постійно стежить за станом вагонів, що прибувають на литовські прикордонні станції.

Через Литву можна перевозити тільки вантажі, які відповідають вимогам санкцій ЄС, а вагони, що використовуються для перевезення, повинні відповідати міжнародному та литовському законодавству. Будь-які написи на вагонах мають відповідати литовському законодавству та вимогам громадського порядку.

Як повідомлялося, минулого четверга Литовська Служба охорони державного кордону повідомила, що на стіні одного з вагонів вантажного потягу, який прибув з Білорусі та прямував до Калінінградської області РФ, був помічений знак Z, нанесений сірою аерозольною фарбою. Литовські прикордонники відчепили вагон від поїзда і не пустили його в Литву.

Фото: Gelūno / BNS nuotr

Литва Залізниця Росія Вагони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *