Британія перед виборами посилить кіберзахист високопоставлених політиків й посадовців

Британія перед виборами посилить кіберзахист високопоставлених політиків й посадовців | INFBusiness

Британія перед виборами посилить кіберзахист високопоставлених політиків й посадовців 16.05.2024 02:40 Укрінформ Британія посилить кібернетичнй захист високопоставлених політиків й чиновників, аби завадити іноземним шпигунам здобути доступ до їх особистих даних.

Як повідомляє Укрінформ, про це пише Reuters із посиланням на директора із питань національної стійкості та майбутніх технологій Національного центру кібербезпеки Великої Британії Джонатона Елісона.

“Напередодні виборів, запланованих на цей рік, політикам, виборним посадовцям та іншим особам, яким загрожує підвищений ризик, буде запропонована допомога у захисті від зламів іноземними шпигунами”, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що за оцінками британських спецслужб, акаунти кандидатів на виборах та посадовців “найвірогідніше є привабливими цілями для кібернетичних сторін, які прагнуть вчинити розвідувальні операції”. “Саме тому Національний центр кібербезпеки Великої Британії посилив підтримку людей, яким загрожує підвищений ризик стати мішенню онлайн, аби вони мали змогу краще захищати свої акаунти й прилади від нападів”, – сказав Елісон.

Ті британці, яким загрожуватиме такий підвищений ризик, зможуть додати на свої особисті електронні прилади додатковий шар безпеки для захисту від шпигунських програм, зламів та інших загроз.

Reuters нагадує, що прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак раніше попередив про ворожу діяльність підтримуваних державою російських та китайських кібернетичних угруповань, направлену проти британських інституцій та окремих осіб, у тому числі законодавців.

Британія Кібербезпека Вибори Хакери

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *