Зеленський уперше зустрівся з Пашиняном

Володимир Зеленський уперше зустрівся з лідером Вірменії Ніколом Пашиняном

Зеленський уперше зустрівся з Пашиняном | INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Володимир Зеленський уперше зустрівся з лідером Вірменії Ніколом Пашиняном. Розмова відбулася на саміті Європейської політичної спільноти, який проходить в Іспанії.

– Під час нашої першої зустрічі з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном ми обговорили безпекову ситуацію на Південному Кавказі. Україна зацікавлена у стабільності регіону та дружніх відносинах із його країнами, — написав президент України у своєму телеграм-каналі.

Лідери України та Вірменії також обговорили двосторонню співпрацю й міжрегіональні економічні проєкти.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону під час прямого включення з Гранади розповів, що “ідея полягала в тому”, що Володимир Зеленський мав би зустрічі з лідерами Вірменії та Азербайджану, але оскільки Ільхам Алієв скасував свій візит, то напередодні відбулася телефонна розмова.

– Я думаю, що всі розуміють, що на Південному Кавказі наразі відбуваються тектонічні зрушення. Усі мають розуміти, що в України є життєві та економічні інтереси в цьому регіоні. Нам потрібно, щоб РФ не мала там впливу, нам потрібна стабільність, можливість розвитку торговельних відносин. Тому президент так різко активізував дипломатію і з Азербайджаном, і з Вірменією, тому що для того настав момент і Гранада надала таку можливість, — заявив Кулеба.

У вересні перша леді Вірменії Анна Акопян відвідала Київ. Дружина Нікола Пашиняна приїхала на саміт Олени Зеленської та привезла першу з початку війни гуманітарну допомогу від Єревана.

Зеленський уперше зустрівся з Пашиняном | INFBusiness

Зеленський уперше зустрівся з Пашиняном | INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *