Злата Огневич чесно відповіла, чи вільне її серце зараз

Злата Огневич чесно відповіла, чи вільне її серце зараз | INFBusiness

Українська виконавиця Злата Огневич, яка вже не раз розповідала про складні стосунки і важке розставання з екс-коханим, зізналася, чи є у неї зараз бойфренд. Виявляється, в цей момент серце знаменитості залишається відкритим для нових відносин. Про це Злата розповіла в інтерв'ю одній із українських радіостанцій, спілкуючись з ведучим Славою Дьоміним. Крім цього, Огневич також сказала, які чоловіки їй подобаються, інформує Ukr.Media.

Виконавиця зізналася, що після важких відносин і не менш важкого розставання поки вільна. У цей момент у неї немає хлопця, і вона "не любить заводити відносини заради відносин". Ведучий запитав у Огневич, що ж повинен зробити чоловік, щоб Злата ним зацікавилася. Співачка зізналася: свою другу половинку вона повинна відчути.

"Я повинна відчути його душею, серцем. У світі є величезна кількість хлопців, але щоб відчути спорідненість душ, щоб у тебе, побачивши його, метелика в животі літали і вогонь розливався по крові… ось такий мені потрібен чоловік", — зізналася співачка.

Також Злата зазначила, що типаж чоловіка не є для неї чимось важливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *