Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Жанна Фріске

– Татуювання Жанни Фріске за нинішніми мірками не можна назвати вишуканими, – вважає наш експерт. – Її перша тату виконана у вигляді відкритої раковини з перлиною всередині. "Символ щастя" співачка розташувала в районі куприка, де, за буддистським повір'ями, знаходиться сексуальна чакра. Другу татуювання Фріске зробила на щиколотці.Це ящірка. У загальноприйнятому сенсі це знак швидкості, хитрощі та жертовності. Що вона означає для співачки, це питання дещо суб'єктивний. Татуювання робилися давно і за застарілими нині технологіями. Зараз їх би зробили витонченіше.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Лера Кудрявцева

– На плечах телеведучої напис на санскриті і дракон, дві квітки на спині, ієрогліф на щиколотці… Є і напис на шиї. "Душею і тілом". Лера, за її словами, дуже серйозно ставиться до вибору тату, довго вивчає спеціальну літературу, шукає саме те, що підходить тільки їй. Дівчина не піддається впливу моди в цьому питанні.Дивно тільки, що у її подруги і колеги Анфіси Чехової аналогічна татуювання. Мабуть, вона підійшла до вибору тату настільки ж серйозно.

Ну а насправді ця фраза – один з модних штампів, які претендують на філософську глибину на рівному місці.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Коля Серга

У популярного виконавця і телеведучого Колі Серги тільки на лівій руці чотири татуювання (усього ж їх розкидано по тілу сім). Найпомітніша – це скелет риби на лівому передпліччі з внутрішньої сторони (на фото). Він прикрасив тіло артиста три роки тому.

– Ця риба для мене – символ відокремленого творчості, – говорить Серга. -Тому що, коли особистість існує сама по собі, вона рухається в потрібному напрямку, обростає м'ясом. Насправді риб'ячий скелет – це зовсім не скелет. При детальному огляді видно, що він складається з маленьких цілих рибок. Коли вони разом – виходить скелет. У натовпу немає креативу. Вона мислить на рівні рефлексів.Всі свої тату Коля придумує сам.

– Кожна татуювання – це нагадування, розклад мого життя, – пояснює теорію саморос-писи артист. – Коли я дивлюся на них, то завжди ловлю себе на моментах самообману. У мене в голові багато ідей, які потрібно розмістити на тілі, але я поки не знайшов їм належної красивого втілення.Адже татуювання ми робимо не тільки для себе, а й для того, щоб інші милувалися.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Тіна Канделакі

– На лівій руці Тіни поверх знаменитого французького опіку (отриманий під час ДТП з одним з олігархів. – Ред.) Завдано секретний магічний знак рейкі, що говорить про надсили і здатності до емоційного самозцілення. Символ схожий на перевернутий скрипковий ключ і означає енергію світла, – пояснює Зеленцов. -На лівому стегні Канделакі є татуювання, досить проста за своїм тлумаченню – це китайський ієрогліф, що означає слово "мама". Жінка, у якої є діти, незважаючи на ступінь її популярності, насамперед мама, готова до самопожертви. І, мабуть, ці тату не просто для краси. А з глибоко вистражданим глуздом. Як інакше пояснити,що незабаром після їх нанесення телеведуча розлучилася з чоловіком і вся увага тепер приділяє дітям і кар'єрі.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Віра Брежнєва

Ще одна "ВІА Гра" з приставкою "екс" вельми акуратна в справі прикраси себе. Якщо у Віри і є на тілі пара татушок, то їх практично не видно і великого смислового наповнення вони не мають. Всього-то невелика п'ятикутна зірочка на стопі да крихітне сердечко праворуч в районі апендициту.Ще одне "таємне" тату не так давно з'явилося у Брежнєвої на правій руці на згині між вказівним і середнім пальцями – буква V (див. Фото). Сенс зрозумілий – перша літера імені Віри, яка прагне до перемоги.

При цьому Брежнєва велика любителька розписувати себе хною, імітуючи татуювання.Те артистка написала на зап'ясті імена своїх дочок Соні і Сари, то намалювала на ребрі долоні слово Amore. А нещодавно розписала себе суцільний татухи весь тулуб! (На світлині).

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Дмитро Нагієв

– Шанувальниці Дмитра ламають голову і досі намагаються перевести таємничий напис: te amo es merum. Між тим в перекладі з латині цей напис звучить наступним чином: "Люблю тебе. Це істина", – розповідає наш експерт. – Нещодавно і сам Дмитро зізнався, що напис присвячена жінці. І зроблена вона була, за словами шоумена,в часи шалений молодості. Зараз, схоже, у Дмитра настав новий романтичний період. Разом із сином Кирилом (актор і телеведучий. – Ред.) Нагієв почав збагачуватися в одній з пітерських тату-студій новими символами.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Гарік Сукачов

– Татуювання Гаріка Сукачова відображають історію його життя та взаємодії з навколишнім світом, – пояснює "КП" Дмитро Зеленцов. – На лівому плечі рокера татуювання з голубом миру, знаком "пацифік" і словами "любов" і "свобода". Праве плече музиканта прикрашено сонцем. Деякі стверджують,що на зоні подібна татуювання означає "привіт злодіям". Є наколка і з "вождем народів" Сталіним. На правій руці Сукачова зображено погруддя людини. Багато дізнаються в ньому французького океанографа Жака Іва Кусто, решта – Ігоря Наджіева. Японські ієрогліфи – символ вічності. Будучи в Країні висхідного сонця, Гарік ледь не загинув в автокатастрофі. Відчувши близькість смерті, наступного дня він зробив це символічне тату.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Валерій Леонтьєв

– Найбільш знатна татуювання артиста пояснює все, – посміхається Зеленцов. – На попереку у співака зображена маска з пір'ям. Татуювання з масками дуже популярні саме в артистів. Актори та співаки немов надягають маску не тільки на сцені, а й носять її на своєму тілі, захищаючись таким чином від поганих впливів оточуючого середовища.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Альона Вінницька

У екс- "ВІА Гри" самого першого скликання тату на правому плечі з'явилося півтора десятка років тому.

– Варіант я вибирала в зв'язку зі своїми внутрішніми відчуттями. Але моїм умовою було, щоб це оформлення мого тіла виглядало естетично красиво і при цьому візерунок був невпізнанний і ніяких асоціацій не викликав.Навряд чи можу говорити про те, що тату якось вплинуло на моє життя або змінило його в хорошу чи погану сторону. Скоріше це просто як пірсинг на моєму тілі, сережки, браслет або будь-яке інше прикраса.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Олексій Большой

А ось у дівера Альони, брата її чоловіка і майстри шансону Олексія Большого, татуювань багато. На його лівому плечі красується фізіономія не цілком доброзичливо кричущого клоуна. Як розповів Олексій, якогось глибинного сенсу в цю татуювання він не вкладав, просто давнимдавно набив її на плечі під час зйомок кліпу "Ми їдемо до жінок", в якому головним героєм був клоун.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Тіматі

– З цим артистом в першу чергу асоціюють саме поняття "татуйований людина".

На питання про те, навіщо йому все це треба, Тіматі відповідає так:

– Я переконаний, татуювання існували у стародавніх народів як спосіб захисту від зла і потойбічних сил. І мені служать як захист, щит, дзеркало, я це чудово почуваю буквально шкірою.На концертах постійно доводиться відчувати не тільки позитивну і добру енергетику, але й негатив, заздрість, злість. Люди-то на концерти приходять завжди різні – і тут без захисту не обійтися.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Земфіра

– Земфіра завжди йде в ногу з часом, –

вважає Зеленцов. – Багато років тому співачка нанесла на плече букву Z в колі сонця. Ця татуювання символізувала активність і динамічність, жіночу енергію. Нещодавно співачка сховала стару татушку під чорним квадратом. Його загальноприйняте значення – стихія Землі і стійкість.Тим же шляхом проходять зараз багато дівчат, які колись набили милі серцю літери. А потім, коли татуювання набридне, замальовують її нейтральною геометричною фігурою. І такі знаки на тілі вважаються дуже модними.

Заради моди можна потерпіти, або Татушки Зірок | INFBusiness

Дмитро Монатік

Відомий музикант зробив собі татуювання на кисті правої руки 3 роки тому – 9 травня, в День Перемоги.

– Для мене вона дуже символічна, – розповідає Монатік "Комсомолці". – Чесно кажучи, взагалі не розумію, як можна набити на своєму тілі те,що для тебе нічого не значить! В цьому малюнку закладений сенс життя: злети і падіння і віра в заслужений високий політ. А далі кожен бачить своє!

Також музикант зізнався, що його захоплюють красиві малюнки на тілі і найближчим часом він планує прикрасити своє тіло новими тату-шедеврами.

ДУМКА ПСИХОЛОГА

Заради моди можна потерпіти

-Татуювання люди роблять з різних причин. Приміром, у світі криміналу татуювання визначає статус ув'язненого, – пояснив "КП" психолог Георгій Шишов. – Знамениті люди йдуть в тату-салон найчастіше, щоб бути на вістрі моди. І, щоб бути в тренді, готові терпіти біль і незручності. Дуже мало хто з артистів робить татуювання,вкладаючи в них по-справжньому глибокий зміст.

Ну а якщо людина набиває один малюнок за іншим, вже можна говорити про залежність. Робиться це в основному через бажання виділитися. Одні покривають себе малюнками, інші в захопленні пірсингом увешивают себе кілограмами колечок. Треті наносять собі шрами. Дивіться, мовляв, я не такий, як усі!Ось це в деякому роді прояви комплексу неповноцінності. Таким чином людина намагається довести, що він не сіра маса, а значима особистість. Привертає до себе підвищену увагу. І це підживлює його его.

А ЯК У НИХ

Анджеліна Джолі

– Ще на зорі своєї кар'єри красуня Анджеліна Джолі зробила на лівій руці татуювання XIII,тим самим відкинувши пов'язані з числом 13 забобони, – розповідає "КП" Зеленцов. – Трохи пізніше Енджі додала до своєї татушки ще один штрих – V MCMXL. Вийшло "13 травня 1940".

Ця дата пам'ятна для Джолі, оскільки в цей день глибоко шанований актрисою сер Уїнстон Черчілль виголосив знамениту промову зі словами: "Мені нічого запропонувати,крім своєї крові, тяжкої праці, сліз і поту ".

Після з'являлися координати місць народження дітей, віддалялися імена колишніх чоловіків та інші "зарубки на пам'яті". На сьогоднішній день Джолі залишається самої "цитованої" жінкою-знаменитістю при виборі татуювань молодими дівчатами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *