Українські співачки, які мають власні beauty-бренди

Українські співачки, які мають власні beauty-бренди | INFBusiness

Сьогодні багато світових зірок запускають свої б'юті-бренди і наші українські знаменитості не виняток, інформує Ukr.Media.

Багато зірок останнім часом також запустили свої власні бренди. Наприклад, у квітні свій бренд домашнього одягу презентувала телеведуча Маша Єфросиніна. А ось співачка Настя Каменських випускає спортивний одяг NKsport.

Також наші зірки не відстають від beauty-індустрії — співачка та ведуча Оля Цибульська презентувала власний парфум, а червона помада Тіни Кароль давно стала її візитною карткою.

Оля Цибульська

Співачку Ольгу Цибульську на створення аромату надихнула перша любов і інтимна близькість, яка сталася у виконавиці в досить свідомому віці. Аромат називається body2body, і є дебютним для артистки. Дівчина відверто говорить, що на створення аромату її наштовхнули спогади про інтимну близькість, на яку вона довго не могла зважитися.

Тіна Кароль

Співачка презентувала червону помаду ще у 2017 році. Потрібно відзначити, що Тіна поринула з головою у створення б'юті-новинки: від вибору потрібного червоного тону і запаху до дизайну упаковки.

Українські співачки, які мають власні beauty-бренди | INFBusiness

Віра Брежнєва

Минулого тижня співачка запустила власний косметичний бренд під назвою VERA.

Ольга Горбачова

Знаменитість випустила свою лінію парфумів, які виготовляються на основі ефірних олій, які вона створила для гармонізації кожного з семи енергетичних центрів.

Наталка Карпа

На створення аромату під назвою Soncezalezhna by Karpa співачку надихнула сама Джей Ло. Також Карпа випустила парфумовані набори, а також туш для вій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *