У Кім Кардаш’ян новий коханий — футболіст

У Кім Кардаш'ян новий коханий — футболіст | INFBusiness

Як стало відомо, Кім Кардаш'ян закрутила новий роман. Коханим телезірки став футболіст Оделл Бекхем. Річ у тім, що знаменитості були неодноразово помічені разом, тримаючись за руки. Однак інсайдери продовжують стверджувати, що між селебріті немає нічого більшого за дружнє спілкування, інформує Ukr.Media.

Кім Кардаш'ян закрутила новий роман

Мабуть, новина про те, що Кім Кардаш'ян закрутила новий роман, не спантеличить тільки тих, хто стежить за кожним кроком американської підприємниці. Більше того, про стосунки актриси із відомим футболістом почали розмовляти ще минулого року. Саме тоді 42-річна модель була помічена на вечірці з нагоди 30-го дня народження спортсмена.

У Кім Кардаш'ян новий коханий — футболіст | INFBusiness

Захід проходив у лос-анджелеському клубі Mother Wolf 5 листопада 2022 року. До речі, тоді Оделл Бекхем-молодший ще був у компанії виконавиці Лорен Вуд. На жаль, зі співачкою у спортсмена так і не склалося. Тому користувачі Мережі ставлять ставки саме на Кім. Адже саме з нею останнім часом так любить проводити час американський футболіст.

Звичайно, подібний розвиток подій був би зовсім не дивним. Знаменитості входять у схожі соціальні кола через те, що роками відвідують одні й самі заходи. Також не можна не згадати і той факт, що Оделл свого часу зустрічався з Хлої Кардаш'ян.

Не більше, ніж флірт та дружба

Проте деякі інсайдери не готові записувати знаменитостей у коханці. І тому є просте пояснення. Так, за словами одного з джерел, Бекхем лише фліртує з Кім без жодних серйозних намірів. І, хоч американському футболісту й подобаються ці чутки, він не готовий до стосунків із багатодітною матір'ю.

Він на 100% готовий до зв'язку, але не до відносин з Кім. Футболіст намагається повернутися до того Оделла, яким колись був на полі до травми. Бекхем багато уваги приділяє цьому, але він також любить веселитися та добре проводити час з усіма своїми друзями. А якщо це ще з Кім, то дуже здорово.

Подібну інформацію підтверджують інсайдери і з боку Кім Кардаш'ян, яка зараз зосереджена на своїй родині. І, хоч вона і готова до відносин, але поки що не зустріла відповідного кандидата. А тому в американської підприємниці поки що не залишається іншого варіанта, окрім як зосередити увагу на дітях та бізнесі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *