ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство

ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство | INFBusiness

Сьогодні вони успішні, багаті та сильні особистості, про яких знає весь світ. Однак мало хто знає, що дитинство у цих зірок було вкрай складним. Їм довелося багато чого пережити: постійні психологічні травми, насильство, вбивство на очах та багато інших важких ситуацій, інформує Ukr.Media.

Том Круз

ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство | INFBusiness

Голлівудський актор ріс у бідній неблагополучній сім'ї, в якій батько вкрай нешанобливо ставився до матері. А коли хлопчикові було 12 років — і зовсім пішов із родини. Щоб прогодувати чотирьох дітей, матері Тома довелося працювати на кількох роботах. Більше того, підробляли й діти. Через деякий час мама актора вдало вийшла вдруге заміж. Зіркова кар'єра Круза почалася з фільму "Ризований бізнес", роль у якому він отримав у 21 рік.

Демі Мур

ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство | INFBusiness

Батько майбутньої зірки залишив вагітну дружину ще до того, як Демі з'явилася на світ. Коли дівчинці було 3 місяці, її мати одружилася з Деном Гейнсом, який сильно захоплювався азартними іграми, втрачаючи всі гроші. Більше того, у вітчима та матері Демі була алкогольна залежність. Також майбутній зірці екранів довелося в дитинстві носити брекети, а сильну косоокість доводилося приховувати під великими окулярами. Через це дівчинка зазнавала постійних знущань від однокласників. Однак її мама змогла накопичити достатньо коштів, щоби вирішити цю проблему.

Шарліз Терон

ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство | INFBusiness

Батько Шарліз Терон був хронічним алкоголіком, який бив дружину і спрямовував на дочку мисливську зброю. 21 червня 1991 року Герда Терон під час чергової сварки застрелила свого чоловіка на очах у 15-річної Шарліз.

"Я ніколи не тримала зла на матір за те, що сталося, — вона врятувала своє і моє життя", — говорить про трагедію Шарліз Терон.

Дрю Беррімор

ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство | INFBusiness

Щасливим дитинство актриси Дрю Беррімор також не назвеш. Батько майбутньої кінозірки постійно піднімав руку на дружину, влаштовуючи сцени ревнощів. Попри регулярне побиття, мама дівчинки намагалася всіма силами працювати. Якось вона взяла маленьку Дрю із собою на проби. Режисер був зачарований малечею і із задоволенням взяв її зніматися в рекламі корму для собак. Отримавши перший гонорар від зйомок, мама дівчинки переїхала до Лос-Анджелеса, де у їхній невеликій квартирі часто збиралися на алкогольні вечірки друзі-актори. Замість іграшок Дрю мала порожні пляшки з-під спиртних напоїв, замість друзів — приятелі її матері. Дрю вперше спробувала алкоголь у дев'ять років, а потім у її життя прийшли наркотики. У 14 років вона спробувала покінчити життя самогубством. Вийшовши з лікарні, актриса подала до суду на позбавлення матері батьківських прав, вигравши цей процес. Через рік знаменитість написала автобіографічну книгу під назвою «Маленька втрачена дівчинка», в якій розповіла про свої проблеми та про те, як позбавлялася шкідливих звичок.

Опра Вінфрі

ТОП-5 знаменитостей, які мали важке дитинство | INFBusiness

Зараз Опра Вінфрі — одна з найвпливовіших жінок у світовому шоу-бізнесі. Більше того, вона стала першою у світі темношкірою жінкою-мільярдером. Однак дитинство телезірки було вкрай тяжким. Батьки практично не приділяли уваги дівчинці, тому її виховувала сувора бабуся, яка часто вдавалася до фізичного насильства. У дев'ять років Опру зґвалтував її двоюрідний брат, а після приставання братів, їхніх друзів та її власного дядька продовжувалися. У 14 років вона завагітніла і вирішила накласти на себе руки, напившись миючого засобу, але її встигли відкачати. Малюк помер одразу після народження. Доля подарувала другий шанс, коли вона після пологів втекла з дому до свого батька. Той зробив усе, щоб дочка вступила до коледжу та стала на ноги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *