Тоня Матвієнко розповіла, чому старша дочка вирішила переїхати жити до батька

Тоня Матвієнко розповіла, чому старша дочка вирішила переїхати жити до батька | INFBusiness

Українська співачка Тоня Матвієнко поділилася, чому її старша дочка Уляна пішла від неї в 12 років, щоб жити зі своїм батьком, першим чоловіком зірки, інформує Ukr.Media.

Тоді Матвієнко активно розвивала свою кар'єру. У 2011 році дочка Ніни Матвієнко брала участь у проєкті "Голос країни" і не могла розриватися між вокалом і 12-річною дочкою. За словами співачки, на час вона "втратила" дочку через свої кар'єрні прагнення. Уляна практично перестала з нею спілкуватися.

"Я вже була три роки розлучена зі своїм чоловіком. І мені довелося не те, що вибирати — тоді на першому місці була професія, концерти, шоу. І мені не вистачало часу на Уляну. Але сім'я її підтримала, сім'я чоловіка, і навіть дійшло до того, що Уляна сказала: "Я йду від тебе, буду жити у тата". Я можу сказати, що втратила тоді Уляну", — поділилася співачка.

За словами Матвієнко, дочка повернулася до неї жити, коли дізналася про другу вагітність Тоні.

"Тоді я стала для неї подругою. Я до неї приїжджала, дзвонила по телефону, ділилася переживаннями. Як подрузі дзвониш і розповідаєш все, що завгодно про своє життя. І Уляна теж почала мені багато довіряти", — зазначила артистка.

Відзначимо, що Тоня стала вперше мамою в 17 років. Уляна народилася в першому шлюбі Матвієнко. За зізнанням співачки, тоді вона зіткнулася зі шквалом негативу і засуджень. Зараз артистка щаслива в шлюбі зі співаком Арсеном Мірзояном, з яким виховують дочку Ніну.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *