Стан Брюса Вілліса погіршився — він вже не може розмовляти

Стан Брюса Вілліса погіршився — він вже не може розмовляти | INFBusiness

Ось уже більше року зірка «Міцного горішка» бореться з деменцією. Протягом усього часу Вілліса незмінно підтримують рідні та близькі. Але стан зірки бойовиків все одно не покращується. Що ж повідав режисер Гленн Керон про стан Брюса Вілліса і чому чоловік вважає, що його друг в'яне?

Гленн Керон про стан Брюса Вілліса

Можна тільки уявити, як дізнатися вірним шанувальникам «Міцного горішка» про завершення його кінокар'єри. Адже актор, який знімався з початку вісімдесятих, встиг взяти участь у понад сотні проєктів, залишивши по собі серйозний слід у світовому кінематографі. На жаль, у 2022 році зірці серіалу «Детективне агентство “Місячне світло”» поставили діагноз афазія, через який не могло бути й мови про подальші ролі, інформує Ukr.Media.

Сьогодні, як з'ясувалося, стан актора лише погіршився. Так, режисер згаданого серіалу Гленн Керон, говорячи про стан Брюса Вілліса, зізнався, що старий друг вже важко згадує його. «Я відчув, що перші одну-три хвилини він згадує, хто я. Брюс не надто балакучий. Раніше він був затятим читачем, хоч і не хотів, щоб хтось про це знав. Але зараз не читає», — розповів Керон.

Більше того, за словами режисера, стан Міцного Горішка лише погіршується. Чоловік все ще залишається Брюсом Віллісом, але говорити йому все складніше. Та й сама радість життя, найімовірніше, вже поступово йде зі свідомості актора. «Усі ці мовні навички йому більше не доступні. І все ж таки він все ще Брюс. Коли ти поряд, ти знаєш, що він Брюс. І ти вдячний, що він ще з нами. Але навіть проста радість життя вже пішла».

«Дивиться на життя ніби крізь зачинені двері»

Гленн Керон також зізнався, що намагається відвідувати свого старого друга так часто, як це взагалі можливо. Попри щільний графік, чоловік часто спілкується з рідними Вілліса, щоб дізнатися про його стан. Сам режисер вважає, що у своєму житті не зустрічав нікого, хто мав би більше радості життя, ніж актор.

Так, за словами Керона, Брюс завжди намагався проживати щодня на повну. На жаль, прогресуюча деменція вже встигла дати плоди. Режисер також вважає, що зірка блокбастерів сьогодні «дивиться на життя наче крізь зачинені двері». Що, безперечно, не може не засмучувати.

Варто зазначити, що 68-річного актора доглядає його дружина Емма Хемінг, яка народила йому двох дочок. Брюса Вілліса також підтримує екс-дружина Демі Мур та дочки, народжені у першому шлюбі чоловіка. Однак час «Міцного горішка», на жаль, повільно, але впевнено минає. Можна тільки уявити, як зараз його рідним і близьким…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *