Співачка Лама розповіла чому пішла зі сцени та про своє відношення до материнства

Співачка Лама розповіла чому пішла зі сцени та про своє відношення до материнства | INFBusiness

Виконавиця хітів "Знаєш як Болить", "Світло і Тінь", "Тримай" зникла із заголовків ЗМІ, хоча її впізнавані пісні досі з'являються в ефірах радіостанцій. Чому у творчості Наталії Дзеньків (45 років), відомої під сценічним ім'ям Lama, затишшя, артистка розповіла в одній із програм, інформує Ukr.Media.

Гучні овації і увагу телекамер Наталія проміняла на лісову тишу під Києвом, де живе і медитує. В інтерв'ю вона згадала події з особистого і професійного життя, які раз у раз перепліталися.

Другим чоловіком артистки став саундпродюсер Віталій Телезін. Зустрілися вони на радіо: Віталій поставив в ефір пісні дуету "Магія", учасницею якого була Дзеньків.

У нульових Наталія за підтримки Віталія почала підкорювати столицю.

"Ця енергія мене якось розчавлювала", — розповіла про свої відчуття в Києві на зорі кар'єри івано-франківчанка.

Доведена до неврозу Лама тоді не дочекалася підтримки від чоловіка. Однак потім зустріла іншого важливого для себе чоловіка, якого називає своїм духовним наставником. Його звуть Олег Олександрович, він — земляк артистки.

"Коли я з ним познайомилася, мені почало ставати значно легше. І я… всі ці медитації. У той час якраз і Lama придумалася".

Далі у Дзеньків були перемоги, слава, зустрічі зі всесвітніми знаменитостями. Але успіх її тільки травмував.

"Я відчувала дискомфорт, коли дуже багато концертів. Я дуже багато кліпів зривала, через те, що не можу заснути. Це не робило мене щасливою. Я дуже хотіла, щоб на першому плані у мене була сім'я, був розмірений графік".

Роль суворого продюсера Телезіна не поєднувалася в поданні Lama з люблячим чоловіком. Тому їх союз в результаті розпався. 2012 рік був найскладнішим в історії групи. Та й зайнята своїм проєктом, Наталія не думала про дітей.

"А чим далі йшли роки, мене якось все більше не тягнуло", — сказала про відмову від материнства Наталя.

Артистка щаслива від походів в ліс і обіймів з деревами, зустрічей з білками і їжаками. Співачка також сказала, що у неї є астральний зв'язок з іншими духовними світами:

"І він у мене безпосередньо пов'язаний з батьком, з моєю бабусею (мамою батька)".

Теперішній коханий на 18 років молодший за Дзеньків. Артистка не вперше вибирає більш молодих супутників. Так, мовляв, їй Всесвіт підказав.

Зараз виконавиці подобається вранці і ввечері гуляти з собаками на природі. Але від сценічної діяльності вона не відмовилася. Як зазначено в програмі, артистка зібрала нову команду і готова запалювати хітами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *