Співачка Дженніфер Лопес скасувала свій тур “This Is Me… Now” та вказала причину

Співачка Дженніфер Лопес скасувала свій тур "This Is Me... Now" та вказала причину | INFBusiness

Іноземні ЗМІ повідомляють, що Джей Ло скасувала тур "This Is Me… Now". Виконавиця пояснила це бажанням проводити більше часу з сім'єю та друзями, інформує Ukr.Media.

Тур був анонсований у лютому і був частиною проєкту "This Is Me… Now" — амбітного альбому/туру/фільму, присвяченого їй самій та її романтичному возз'єднанню з Аффлеком. Хоча фільми мали певний успіх, альбом провалився і незабаром почали ходити чутки про погані продажі квитків на турне. Це підтверджують і дані розсаджування Ticketmaster, а також інсайдерські звіти та чутки. Бажаючи виправити ситуацію, Лопес перейменувала тур на "This Is Me… Live", щоб зосередитися на своїх головних хітах, а не на новому альбомі. Це тимчасово поліпшило продажі квитків, але не на довго. У підсумку, команда співачки оголосила про скасування туру.

"Офіційно не була заявлена причина скасування, але таблоїди пов'язали це з чутками про розрив Лопес і Аффлека. Джерела, близькі до співачки, стверджували, що тур іде добре в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, уникаючи згадки про катастрофічні результати на інших майданчиках", — коментують оглядачі.

Варто зазначити, що раніше таблоїди повідомляли, що організатор туру Live Nation і його менеджери переконували співачку через низькі продажі скасувати тур, однак Лопес не погоджувалася.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *