Собака Даші Астаф’євої Чічіко помер через халатність лікарів

Собака Даші Астаф'євої Чічіко помер через халатність лікарів | INFBusiness

Даша Астаф'єва висловила скорботу про втрату улюбленого собаки на прізвисько Чічіко, який помер через неправильне лікування, інформує Ukr.Media.

Зірка поділилася цією трагічною новиною з фоловерами в Інстаграм. Даша описала, що життя її вірного супутника було перервано через допущені лікарями помилки і байдужість:

«Сьогодні наш Чіча пішов від нас у ветеринарній клініці. Важко мені про це говорити зараз. Однак у майбутньому я розкрию деталі та хочу, щоб про це дізналися всі. Люди, відповідальні за це — тварини. Я всім радила звертатися до них, бо сама користувалася їхніми послугами. Але зараз у нас трапилася справжня трагедія через їхнє недбале та жорстоке ставлення до нашого члена сім'ї. Якщо ви відвідували цю клініку, терміново перегляньте своє рішення. Це вбивці. Уся команда».

Співачка розмістила фотографію свого друга, наголосивши, що для неї Чічіко був як рідна дитина. Вона звернулася до підписників із проханням бути гранично обережними при виборі ветеринарів, а також ретельно перевіряти рекомендації друзів та знайомих.

"Для всіх, хто стверджує, що це просто собака, ви можете йти до біса. Ви самі собаки. Він був для мене як син. Ми довірили його друзям, яким, як завжди було начхати на чужу дитину. Таке життя", — Додала Астаф'єва.

Собака Даші Астаф'євої Чічіко помер через халатність лікарів | INFBusiness

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *