Слава Камінська знову у центрі скандалу — цього разу через Ані Лорак

Слава Камінська знову у центрі скандалу — цього разу через Ані Лорак | INFBusiness

Екс-учасниця "НеАнгелів" нарвалася на критику через підтримку гастролюючої у РФ Ані Лорак

Кілька днів тому стало відомо, що українська виконавиця Ані Лорак, що проживає в Росії вперше за вісім років вирішила відправитися в концертний тур по Україні. У травні артистка планує виступити як мінімум у трьох містах — Харкові, Запоріжжі та Херсоні, інформує Ukr.Media.

Мережа тут же вибухнула хвилею хейту в бік Лорак. Багато громадян України, в тому числі і медійні персони (ігор Кондаратюк, Павло Зібров), вважають, що гастролюючим у РФ українським артистам варто заборонити виступати в нашій країні.

Екс-учасниця "НеАнгелів" Слава Камінська вирішила висловитися про критику в бік Ані Лорак і сама нарвалася на хейт. Слава оприлюднила в Instagram спільне фото з Ані і публічно висловила їй свою підтримку.

"Ви можете говорити, що захочете. Як би, що не відбувалося, є голос країни в нашій країні і ми не цінуємо те, що маємо! Все тимчасово, політика, погляди, телебачення! Ані Лорак — артистка! І, мабуть, вакуум інформаційний — це про нас!" — написала Камінська.

Користувачі Мережі залишили безліч негативних коментарів під публікацією:

  • "О, яка різниця, ми артисти — голуби миру. Наша країна — це не тимчасово і війна не тимчасово. Повинна бути принципова позиція".
  • "Запроданка! Що одна, що друга! Стидоба…"
  • "Інформаційний вакуум під назвою "какаяразніца" на практиці. Яскравий приклад артистів без громадянської позиції в "нашій країні" словами автора".
  • "Невже ви не розумієте, як все відбувається? Вони заробляють гроші в Україні, забирають їх до Росії, там сплачують податки, які потім йдуть на утримання російської армії, яка вбиває наших воїнів на нашій українській землі. Якого чорта, чи у вас і справді мізків немає?".
  • "Все тимчасово, політика, погляди і т. д. тільки хлопці, які загинули на фронті захищаючи нашу країну від "наших братів", це вже назавжди"…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *