Скандал в українському шоу-бізнесі — Володимир Дантес назвав Надію Дорофєєву мишею?

Скандал в українському шоу-бізнесі — Володимир Дантес назвав Надію Дорофєєву мишею? | INFBusiness

Артист вирішив прокоментувати значення слів у своїй пісні, інформує Ukr.Media.

У композиції є кілька рядків, які викликали інтерес в уважних слухачів. Деякі з них навіть знайшли прихований зміст. У мережі розгорілися дискусії про те, що Володимир насправді співає про розрив із Надею. Подібні думки викликали такі фрази: «Жовтень вже прийшов, що в тобі знайшов? Полюбив себе, проклянув тебе. У пам'яті сидить останній твій ретвіт. Чи гарна ти? Облиш. Зараз ти, як миш. Я тебе забув, чуєш мене, чуєш? Я тебе забув, більше не дзвони». Шанувальники переконані, що Дантес саме Дорофєєву називає «мишею» у своїй новій пісні. В ефірі «Нашого радіо» співак спочатку спробував ухилитися від відповіді, наголосивши, що не хоче публічних розбірок, особливо з колишньою дружиною.

Пізніше Володимир Дантес запевнив, що не став би говорити щось негативне про свою екс-дружину, оскільки поважає минуле:

"У жодному разі. Дуже дивно, що люди надають такого змісту саме цій фразі, бо я ніколи в житті не зміг би сказати таке про свою колишню, адже я поважаю свої попередні стосунки. Якщо я так про неї говорю, то й себе опускаю. А я дуже люблю себе і не можу цього дозволити".

Новий трек Дантеса вийшов 16 червня. У цій пісні артист від імені свого героя співав про те, що вже «забув» свою колишню. Цікаво, що у кліпі на цю композицію знялася нова кохана виконавця — бізнес-леді Даша Кацуріна. На відео пара злилася у пристрасному поцілунку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *