“Ризикуємо втратити навіть те, що мали”: Вакарчук розповів про небезпечну пастку для України

"Ризикуємо втратити навіть те, що мали": Вакарчук розповів про небезпечну пастку для України | INFBusiness

Головним спокусою для українського суспільства може стати "виборча" лихоманка в наступному році, яка ризикує стати "пасткою" для країни, передає Ukr.Media. Про це заявив лідер групи "Океан Ельзи" і громадський діяч Святослав Вакарчук.

"Найголовніше — уникнути спокуси провести 2018-й так, ніби вже йде передвиборна кампанія.Я розумію, що завдання непросте, але якщо вдасться уникнути цієї пастки як громадянському суспільству, так і влади, опозиції, то є шанс досягти багатьох важливих цілей, які дадуть конкретні позитивні результати для громадян країни. Якщо ж ні, ми ризикуємо втратити навіть те, що мали", – вважає він.

За словами Вакарчука, поки політикам не вдається знайти спільну позицію з важливих для країни питань.

"Буду відвертим: дуже хотів би, щоб всі ключові гравці в політиці України в наступному році змогли хоча б у загальних рисах домовитися між собою з найбільш принципових для країни питань і мати спільну позицію. На раціональному рівні не бачу причин, щоб це сталося, тому як людина, яка любить свою країну і щиро цього хоче, віднесу це до категорії очікуваного дива", – сказав співак.

До речі, Вакарчук розповів про свої президентські амбіції.

"Я ніколи не давав жодних обіцянок політикам і бізнесменам, і з посмішкою ставлюся до конспірологічних теорій про те, хто мене фінансує, веде або хто мною маніпулює. Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні", – заявив співак.

Також лідер групи "Океан Ельзи" і громадський діяч зазначив, що він "абсолютно самостійний, самодостатній і фінансово незалежна людина".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *