Ольга Серябкіна зробила відверте зізнання щодо колишньої колеги Олени Темнікової

Ольга Серябкіна зробила відверте зізнання щодо колишньої колеги Олени Темнікової | INFBusiness

Несподівані факти продовжують розкривати екс-учасниці групи "Серебро". На цей раз сенсаційною заявою здивувала співачка Ольга Серябкіна. Артистка зізналася, що перебувала у відносинах зі своєю колишньою колегою Оленою Темніковою.

Минулим днем Олена Темнікова розсекретила роман Ольги Серябкіної та Максима Фадєєва. Артистка зізналася, що була свідком їхньої інтимної сцени, інформує Ukr.Media.

Прокоментувати висловлювання співачки вирішила сама Серябкіна. У інтерв'ю російському ЗМІ вона назвала заяву Олени способом піару і відвертим наклепом. Говорячи про причини такого негативу на свою адресу, співачка і зовсім зізналася, що вони з Темніковою зустрічалися!

Ольга Серябкіна зробила відверте зізнання щодо колишньої колеги Олени Темнікової | INFBusiness

Ось що вона розповіла:

"В нашій країні не заведено розповідати про таке, але так, це правда. Про це ходили чутки, але ми ніколи не підтверджували, не розповідали. Ми були разом, як дівчина з дівчиною. Це вона була моєю любов'ю, а не наш продюсер. Тому, те, що вона говорить зараз про мене і Макса — це дуже дивно. Ми з нею були разом 24/7, навіть у райдері на гастролях у нас завжди був номер один на двох, ми завжди жили разом. Про наші відносини знали наші друзі, лише близьке коло. Олені я дуже вірила і любила її, довіряла.

За словами Серябкіної, з часом відносини з Оленою розладналися. Дівчина пов'язує це з особистісним зростанням. Мовляв, почалася жіноча конкуренція, ревнощі.

Ольга Серябкіна зробила відверте зізнання щодо колишньої колеги Олени Темнікової | INFBusiness

"Її не влаштовувало бути "десь посередині" між мною і нашим продюсером, тому що ми працювали дуже щільно — я писала всі пісні, ми постійно були в творчому процесі. Мені шкода що людина продовжує і зараз жити минулими образами, бажанням помститися, зачепити."

Також Ольга прокоментувала слова Олени про те, що та одного разу застукала її з Фадєєвим. Серябкіна підкреслила, що екс-колега вигадує і всі її висловлювання слід віддати на вивчення юристам.

"Це прямий наклеп, і на таке можна подати до суду. Будь-якому терпінню приходить кінець. Зрештою, у Макса є родина, дружина. У мене зараз теж відносини, є молодий чоловік. Можу сказати, що досвід стосунків з Оленою був останнім — більше з дівчатами я не зустрічалася."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *