Олександра Савельєва вперше стала мамою

Олександра Савельєва вперше стала мамою | INFBusiness

На початку січня цього року в мережі з'явилися чутки про те, що 35-річна Саша Савельєва вагітна. Тоді артистка з'явилася на світському заході з помітно кругленьким животиком. Правда, і Саша, і її чоловік, 45-річний актор Кирило Сафонов, здогадки громадськості не підтверджували. І навіть, коли приховати зміни у фігурі було вже просто неможливо, пара все-одно тримала радісну новину в секреті, інформує Ukr.Media.

А кілька годин тому стало відомо, що Саша вперше стала мамою! Співачка народила сина. Довгоочікуваний первісток з'явився в одній з клінік Москви. Хлопчик народився в центрі «Мати і дитя». Однак, інформацію ні пара, ні офіційні представники не підтвердили, хоча вони зазвичай не діляться інформацією, що стосується особистого життя.

Малюк став першою спільною дитиною пари. Актор Кирило Сафонов вже виховує 24-річну доньку Анастасію від першого шлюбу.

У групі «Фабрика» Савельєвій вже знайшли заміну. Коли співачка пішла в декретну відпустку, її місце зайняла Антоніна Клименко, яка у свій час виступала в колективі «Мобільні блондинки». Раніше Клименко неодноразово підміняла Савельєву, а тепер буде виступати з Олександрою Поповою та Іриною Тоневою на постійній основі. У всякому разі, поки Саша буде знаходиться в декретній відпустці і доглядати за малюком.

Олександра Савельєва вперше стала мамою | INFBusiness

Олександра Савельєва вперше стала мамою | INFBusiness

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *