Кеті Холмс заявила, що Том Круз не є біологічним батьком її доньки

Кеті Холмс заявила, що Том Круз не є біологічним батьком її доньки | INFBusiness

Видання Star з посиланням на подругу актриси Кеті Холмс повідомляє, що зірка фільму «Місія нездійсненна» Том Круз насправді не є біологічним батьком дочки Сурі, інформує Ukr.Media.

За словами інсайдера, колишня дружина актора особисто повідомила про це дівчинці. Однак обставини, за яких це сталося, змушують засумніватися в правдивості слів Холмс. Можливо, таким чином вона просто хотіла заспокоїти дочку.

Кеті Холмс заявила, що Том Круз не є біологічним батьком її доньки | INFBusiness

«Він в черговий раз не прийшов привітати дочку з днем народження. Дівчинка прочекала його все свято і розридалася, коли актор так і не з'явився. Щоб заспокоїти доньку, Кеті Холмс і сказала, що Том Круз не є справжнім батьком Сурі», — повідомило джерело видання.

Але такий поворот тільки все погіршив — Сурі влаштувала істерику, вимагаючи сказати їй ім'я справжнього батька. Коли Кеті відмовилася його називати, спадкоємиця знаменитостей на знак протесту перестала розмовляти з матір'ю.

Пара стала батьками в 2006 році. Для актора Сурі — третя дитина. Від попереднього шлюбу з Ніколь Кідман (з 1990 по 2001 рік) у нього є двоє прийомних дітей — дочка Ізабелла Джейн і син Конор Ентоні.

З Кеті Холмс Круз розлучився в 2012 році. Після розриву актор практично перестав спілкуватися з Сурі. За словами Тома, він рідко бачить дочку з-за насиченого робочого графіка. Однак інсайдери стверджують, що з дитиною йому забороняють бачитися брати-саєнтологи.

Нібито у них є так званий «чорний список» осіб, з якими послідовникам вчення забороняється спілкуватися, і Кеті Холмс з Сурі потрапили в нього.

Востаннє Круз бачився з Сурі в 2013 році.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *