Ірина Шейк незадоволена, що Бредлі Купер зустрічається з юною Джіджі Хадід

Ірина Шейк незадоволена, що Бредлі Купер зустрічається з юною Джіджі Хадід | INFBusiness

Як стало відомо завдяки інсайдерам, Ірина Шейк ревнує Купера до Хадід. Більше того, знаменитості не до вподоби той факт, що її екс-обранець доглядає молодшу модель. Адже, як відомо, саме Ірина познайомила Бредлі та Джіджі. Проте, зважаючи на все, тепер зірка подіумів шкодує про своє рішення. Подробиці, як завжди, у найближчі пару хвилин, інформує Ukr.Media.

Ірина Шейк ревнує Купера до Хадід

Здавалося б, ще недавно фанати пари Шейк та Купера раділи їхньому возз'єднанню. Адже знаменитості влітку не лише проводили разом час, а й навіть вирушали у відпустку до Італії, де насолоджувалися компанією одне одного. Більше того, за словами інсайдерів з їхнього кола спілкування, Ірина та Бредлі серйозно замислювалися про те, щоб завести другу дитину.

Однак на цей час все це може виявитися лише тимчасовим перемир'ям. Адже, як з'ясувалося, зірка кінострічки «Похмілля у Вегасі» тепер серйозно доглядає за Джіджі Хадід. Так, папараці нерідко помічають їх разом. Але варто зазначити, що, за чутками, саме Шейк познайомила їх та звела разом.

«Ірина незадоволена тим, що Бредлі зустрічається з іншою супермоделлю. При цьому вона молодша за неї. Це стало для неї неприємним сюрпризом», — поділилися інсайдери. Водночас інші джерела вважають, що Хелловін, як і минулого року, колишнє подружжя знову проведе разом. І, безумовно, для Джіджі там місця не буде.

Є всі шанси відвоювати екс-чоловіка

Що цікаво, сам факт того, що Ірина Шейк ревнує Купера до Хадід, може здатися безглуздим. По-перше, саме вона звела актора та свою молоду колегу. По-друге, після літніх забав із екс-чоловіком знаменитість почала зустрічатися зі спортсменом Томом Бреді. На жаль, довго цим відносинам проіснувати так і не вдалося. Сама Ірина все ще має почуття до Бредлі. Та й колишня Тома Жизель Бюндхен явно не була рада бачити екс-чоловіка в обіймах іншої.

В результаті, розлучившись зі спортсменом, Шейк почала робити все, щоб Купер звернув на неї увагу. Так, користувачі Мережі та зарубіжна преса помітили, що останнім часом супермодель навіть для виходу на вулицю намагається вибирати лише найкращі вбрання. «Вона ніби каже: "Послухай, малюк, я все ще гаряча штучка!" », — Вважають інсайдери.

І поки одні думають, що Ірина має всі шанси повернути «блудного» колишнього у свої обійми, інші висловлюють сумніви. Роман між Бредлі Купером і Джіджі Хадід лише набирає обертів. Приміром, нещодавно їх застукали біля особняка Тейлор Свіфт. Папараці вважають, що співачка надала для закоханих свій будинок як таємне місце зустрічі. Але сказати щось із впевненістю до офіційних коментарів явно не вийде.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *