Як зараз живе 48-річний син Ніни Матвієнко, який став ченцем ще 15 років тому

Як зараз живе 48-річний син Ніни Матвієнко, який став ченцем ще 15 років тому | INFBusiness

Тривалий час він проживав на території Криму, але після окупації півострова переїхав до Ніжина. В цей момент син української співачки Ніни Матвієнко Іван являється ієродияконом церкви Іоанна Богослова. Його церковне ім'я Януарій, йому сорок вісім і ось уже три роки, як він служить і живе в Ніжині. У тридцять три роки він став священиком, дванадцять років прожив у Криму, служачи в храмі під Бахчисараєм. Ієродиякон згадує, що служителі Свято-Успенського монастиря були «проросійськи налаштованими», а настоятель храму благословив Януарія йти голосувати за анексію півострова, інформує Ukr.Media.

Як зараз живе 48-річний син Ніни Матвієнко, який став ченцем ще 15 років тому | INFBusiness

Чоловік не пішов, всі про це знали. Він часто сварився з братами через політичні погляди. Після того, як до влади прийшла Росія, він поїхав з монастиря. Зараз чоловік живе в квартирі в Ніжині, за яку платять його батьки — Ніна Матвієнко та Петро Гончар. Проживає Януарій разом з ще одним священиком.

"Ми зняли квартиру, яку оплачують мої батьки. Вони платять за знімання і за комунальні послуги", — коментує син Матвієнко.

Він зазначив також, що є активним користувачем інтернету, комп'ютера і смартфона, але телевізор не дивиться. Гроші отримує з того, що пише ікони, а іноді береться за розпис приміщень. До церкви чоловік прийшов у віці вісімнадцяти років, а чернецтво прийняв в тридцять три.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *