Як склалася доля виконавця пісні “Ах, яка жінка”, чим він займається зараз і чому вважає, що ця пісня, зруйнувала його життя

Як склалася доля виконавця пісні "Ах, яка жінка", чим він займається зараз і чому вважає, що ця пісня, зруйнувала його життя | INFBusiness

У 1996 році пісня "Ах, яка жінка" стала однією з найпопулярніших і улюблених на всьому пострадянському просторі. Разом з солістом групи "Фрістайл" Сергієм Дубровіним її співала вся країна, а сам виконавець буквально купався в променях слави. Але через всього п'ять років він несподівано зник зі сцени, інформує Ukr.Media.

Шлях до слави

Він з'явився на світ в місті Кременчук в 1972 році і дуже рано залишився без батька, той помер від інсульту, коли Сергію виповнилося всього шість років. Мама багато і важко працювала, щоб якось забезпечити двох синів, Сергія і його старшого брата Олександра. Тим більше, що обидва захоплено займалися музикою. Сергій був солістом у шкільному хорі та вокально-інструментальному ансамблі.

Сергій Дубина (справжнє прізвище виконавця) після закінчення восьмирічки вступив до музичного училища на хорове відділення. На одному курсі з ним, тільки на танцювальному відділенні, вчилася дівчина Марина, в яку майбутній зірковий виконавець закохався чи не з першого погляду і, як йому тоді здавалося, на все життя.

Дочекавшись повноліття, закохані вирушили в ЗАГС. Після закінчення училища Сергій разом з молодою дружиною поїхав з Олександрії, де навчався, в рідний Кременчук, там він працював у місцевому будинку офіцерів керівником ВІА. Він часто їздив з концертами по довколишніх військових частинах, а Марина в цей час викладала хореографію в танцювальній школі.

Удача посміхнулася Сергію Дубині в 1992 році завдяки відходу з популярної групи «Фрістайл» соліста Вадима Казаченко. Засновник і керівник колективу оголосив конкурс, в якому, серед сотень бажаючих, взяв участь і Сергій. Упустити цей шанс він просто не міг, тим більше, що база групи перебувала в Полтаві. І вже через день після прослуховування керівник Анатолій Розанов повідомив Сергію про зарахування до складу групи. Тоді ж дружина засновника і беззмінна солістка «фрістайлу» Ніна Кірсо порадила Сергію взяти сценічний псевдонім. І вся країна впізнала виконавця під ім'ям Сергій Дубровін.

У тому ж 1992 році у Сергія народилася дочка Аня, але з моменту переходу Сергія в групу «Фрістайл» його сімейне життя стало руйнуватися на очах. Коли ж Сергій виконав хіт "Ах, яка жінка", на нього обрушилася популярність, а поруч з ним постійно були шанувальниці. Вони супроводжували групу на гастролях, чекали Сергія після репетицій. Марина ж, яка чекала чоловіка вдома в Кременчуці, відчайдушно ревнувала чоловіка і до успіху, і до жінок, які перебували поруч з ним. Але сам Сергій запевняє, що ніколи не зраджував своїй дружині.

Скандали вдома вже просто не припинялися, подружжя перестало спати в одному ліжку і, найголовніше, немов перестали чути і розуміти один одного. У якийсь момент Сергій, втомлений кочувати від власного будинку до будинку мами, запропонував дружині розлучитися. На думку виконавця, саме пісня "Ах, яка жінка" і стала відправною точкою, після якої сім'я почала валитися. На щастя, після розлучення він не перестав спілкуватися зі своєю дочкою, цікавитися її справами. Це дозволило йому зберегти хороші стосунки з Анною. Дівчинка вже давно виросла і закінчила Київський авіаційний інститут. Вона знає, що завжди може звернутися до батька за допомогою і підтримкою.

Раптовий від'їзд

Після розлучення Сергій Дубровін ще кілька років співав у групі "Фрістайл", гастролював по всьому світу. Але у якусь мить прийняв рішення покинути колектив, який фактично дав виконавцю "путівку в життя". Виконавець вважав, ніби його затискають і ніяк не міг примиритися з тим, що на сцені частіше з'являється Ніна Кірсо, а не він сам.

Виконавцю здавалося, що його навмисно позбавляють можливості співати, а тому він вирішив оголосити про свій відхід. Правда, у Анатолія Розанова є своя версія подій. Він стверджує, ніби Сергій Дубровін просто не вийшов на роботу в день, коли група повинна була відправитися з концертом до Одеси. Втім, розібратися сьогодні в тому, хто правий, а хто винен, досить складно.

Сергій Дубровін після відходу з "фрістайлу" так і не зміг почати сольну кар'єру. Як каже він сам, з ним категорично не хотіли мати справу. Співак вважає, що до цього бойкоту доклав руку Анатолій Розанов, хоча останній стверджує: він не мав ніякого відношення до незатребуваності колишнього соліста.

Виконавець же, безрезультатно намагався побудувати сольну кар'єру, у якусь мить прийняв рішення виїхати з країни. І вибрав для переїзду Німеччину, де у нього, завдяки частим виступам за кордоном, вже з'явилися знайомі і друзі.

Нове кохання

На новому місці виконавець почав життя з чистого аркуша. Він закінчив Мовний коледж, після вступив на факультет економіки в університет у Фрайбурзі. І, незважаючи на досить напружене навчання, продовжував займатися музикою, давав концерти для колишніх співвітчизників. Після одного з них до нього підійшла за автографом Ірина Вальтер, давня прихильниця його творчості. Правда, в той день знайомство якось не склалося, але доля через два роки надала їм ще один шанс.

Тоді Сергій та Ірина знову зустрілися, цього разу в неформальній обстановці і в одній компанії. Дівчина показала Сергію його ж автограф, вони розговорилися і, несподівано для самих себе, відчули взаємну симпатію, що переросла в більш глибокі почуття.

Як склалася доля виконавця пісні "Ах, яка жінка", чим він займається зараз і чому вважає, що ця пісня, зруйнувала його життя | INFBusiness

Ірина допомогла співаку знову знайти віру в себе, дала Сергію можливість відчути себе потрібним, коханим і щасливим. Вони разом вже 17 років, у родині підростають 16-річний син Лайнел і 13-річна дочка Лівія. Вони прожили в Німеччині до 2017 року, після чого прийняли рішення про переїзд до Росії.

Сьогодні Сергій Дубровін знову гастролює по країні, виконує пісні на слова і музику коханої дружини. І звичайно, на кожному концерті співає хіт «Ах, яка жінка».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *