Чоловік Руслани Писанки розповів, як живе після втрати дружини

Чоловік Руслани Писанки розповів, як живе після втрати дружини | INFBusiness

19 липня 2022 року померла відома телеведуча Руслана Писанка від онкології. Її чоловік Ігор Ісаков на деякий час зник із соцмереж. В інтерв'ю для однієї із програм він розповів про те, як живе після втрати своєї коханої дружини, інформує Ukr.Media.

Майже рік минув відтоді, як Руслана Писанка покинула цей світ. Її чоловік нічого не міняв у будинку, залишивши всі речі, які вона дбайливо збирала, включно з картиною, над якою вона працювала. Ісаков і Писанка були нерозлучні, але їх наздогнала біда. Спочатку Писанка зламала ногу, потім почалася повномасштабна війна. У лютому 2022 року бої відбувалися майже біля будинку ведучої та її чоловіка, і вони змушені були ховатися в підвалі. Пізніше Ісаков вирішив вивезти свою кохану та її матір у безпечне місце. Вони спочатку поїхали до Івано-Франківська, а потім Руслана вирушила до Німеччини, де в Писанки виявили пухлину. Знаменитість потребувала паліативного лікування. Потім її мати померла.

Ісаков був у шоці від діагнозу, і не хотів вірити, що йому доведеться жити без своєї дружини. За словами чоловіка, Писанка говорила, що її врятує операція. Ісаков до останнього вірив, що вона виживе. Чоловік ніяк не може прийняти втрату коханої і не змінює нічого в їхньому домі. Він мріє перевидати її легендарну книгу рецептів на згадку про неї. Зараз Ісаков живе один зі своїм котом, якого він називає найкращим другом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *