Артем Пивоваров зупинив свій концерт через маленького шанувальника

Артем Пивоваров зупинив свій концерт через маленького шанувальника | INFBusiness

Днями під час виступу Артема Пивоварова сталася несподівана ситуація. Маленький хлопчик почав плакати, коли виконавець співав свою композицію "Говори". Пивоваров вирішив зупинити виступ, щоб дізнатися про причину його сліз, інформує Ukr.Media.

З'ясувалося, що хлопчик втратив близьку людину під час війни та пісня, яку Артем виконував, була для них особливо важливою та значущою. Саме це викликало в нього емоції та сльози. Пивоваров постарався втішити хлопчика і підтримати його, поділившись із ним своїми переживаннями:

«Я теж переживав щось подібне. Головне, що та людина, яку ти пам'ятаєш, залишила у твоєму серці добрі спогади про себе. Це важливо. Якщо ти сьогодні думаючи про нього плачеш на його честь, значить він був особливим і робив особливі речі за життя».

Артем також додав, що прояв емоцій — це нормально.

"Існує стереотип, що чоловіки не повинні плакати, але це далеко не так. Твоя сила та мужність полягає в тому, що відкрито висловлюєш свої емоції. У житті будуть моменти, коли ти розчаруєшся в людях, а може бути й у собі. Але ці моменти і роблять нас сильнішими. Ти втратив близького, а це почуття знайоме практично кожному".

Коли музикант намагався підтримати хлопчика, сам не зміг стримати сліз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *