Алан Бадоєв розповів, скільки коштує зняти у нього кліп

Алан Бадоєв розповів, скільки коштує зняти у нього кліп | INFBusiness

"Завжди по-різному. Кліп може коштувати 250, і 50, і 30 тисяч доларів – менше не буває", – зізнався Бадоєв.

За словами режисера, найдорожче відео він знімав для легендарної співачки Лари Фабіан. "Ми знімали проект для Лари Фабіан за 3 мільйони доларів", – сказав Алан, інформує UkrMedia.

Бадоєв також розповів, що в його команді заробляють навіть тимчасові працівники. "У нас кулі немає. Щось отримують навіть студенти, які до нас приходять пофотографувати. Я через це пройшов особисто. Пам'ятаю, одного разу прийшов до одного режисера – на той момент популярного і мій гонорар складав всього 50 доларів, 25 з них я не отримав досі. Прикро, адже ти стараєшся. Хоча, звичайно, були моменти, коли я працював навіть не за шматок хліба", – розповів кліпмейкер.

Незважаючи на те, що кліпи Алана коштують чималих грошей, мільйонером він себе не вважає. "Я нормально себе почуваю. І все, що в мене є, я заробив виключно своїми вміннями. У мене немає нафтової свердловини, вкладень в бізнес. Лише те, що є продуктом моєї мозкової діяльності. Я цьому дуже щасливий", – підкреслив режисер.

Алан Бадоєв встиг попрацювати з такими артистами, як Ірина Білик, Ані Лорак, Таїсія Повалій, Софія Ротару, Alekseev, Emin, Марія Яремчук, Анна Сєдокова, Макс Барських, TAYANNA, ONUKA, Настя Каменських і багатьма іншими. До речі, кліп для NK на пісню #етомояночь переміг у номінації "Кліп року" на премії M1 Music Awards.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *