8 невідомих широкому загалу фактів про герцогиню Кетрін

8 невідомих широкому загалу фактів про герцогиню Кетрін | INFBusiness

Це доля

В 11 років Кейт зіграла на сцені шкільного театру головну роль. Ставили п'єсу Бернарда Шоу "Пігмаліон". Майбутній дружині принца довірили Елізу Дуліттл. Природно, в пресі почали пліткувати, що все було неспроста. Правда, кажуть і інше: нібито мама Кейт, Карол, заздалегідь спланувала долю дочки, ініціювавши її вступ до Сент-Ендрюського університету, і потім не раз закликала не здаватися, коли у відносинах Міддлтон і Вільяма наставала криза, інформує Ukr.Media.

Аристократи або не дуже

Ніхто не очікував, що генеалогія Кейт буде звучати гучними іменами славних британських предків. Якщо говорити про стороні матері, то тут ви знайдете тільки робочі професії: м'ясники і пекарі, шахтарі і прислуга. А ось по батькові вглиб століть йдуть ниточки, що пов'язують рід Міддлтон з виконтами і баронами, у тому числі першим маркізом Ленсдауном. А в XIV ст. відшукався і королівський родич – король Едуард III.

Сарказм при дворі

Навіть у нашому суспільстві, де класовий принцип не працює так жорстко, як, скажімо, у вікторіанську епоху, увійти в таке високе коло було непросто. При дворі молоді аристократи нерідко дражнили герцогиню. За її спиною часто звучала фраза "Прибрати закрилки!". Такий тонкий натяк на те, що батьки Кейт працювали в авіації.

Місіс Досконалість

У 2014 Кетрін оголосили самою впливовою британською знаменитістю в частині стилю. Вона і правда завжди виглядає бездоганно. Фірмова посмішка Кейт далека від голлівудської (її не хочеться порівнювати з новеньким унітазом), але це не природний дар, а заслуга дантиста-француза Дідьє Фійона. Він створює посмішки за принципом "гармонійної асиметрії. Навмисне недосконалість зубів в результаті робить їх ідеальними.

Заміж за принца

Тут теж на Кейт звалилася лавина обурення. То її глузливо називали Waity Katie ("Ожидашка Кейті"), то нарікали на вік. Досі Міддлтон була найбільш "віковою" королівською нареченою. Втім, цей вимпел вже перейшов в руки 36-річної Меган.

Домашнє гніздечко

Про Кейт при дворі кажуть, що вона – хороша господиня. Дружина принца Вільяма любить готувати, її нерідко бачили з пакетами в місцевих супермаркетах Хайгейта і Белгравії. До речі, на перше Різдво в сім'ї Віндзорів Кейт подарувала Єлизаветі баночку соусу чатні, зробленого за сімейним рецептом. За словами наближених до подружжя, леді Кетрін називає чоловіка "Великий Віллі", а він кличе її "дитинкою".

8 невідомих широкому загалу фактів про герцогиню Кетрін | INFBusiness

Спортивні досягнення

Незважаючи на юнацькі проблеми з вагою Міддлтон завжди була спортивною панянкою. Вона займалася хокеєм, нетболом, плаванням і тенісом, а в Сент-Ендрюс навіть відзначилася на змаганнях, взявши висоту 1,5 метра в стрибку з жердиною.

Не без скандалу

Британці звикли бачити Кейт дівчиною з бездоганною репутацією, але в 2012 році пройдисвіти-папараці сфотографували леді Кейт у купальнику без верху, коли вони з Вільямом відпочивали у Франції. Не знаємо, на що розраховувало видання, опублікувавши фото, але королівська прес-служба їх просто засудила.

Кейт дуже класна, жива і щира. Напевно, за ці якості її і полюбив Вільям. Вона життєрадісна і вміє тримати себе на публіці. Але протокол є протокол: скільки мотузочці не витися, все одно не вийде бути "звичайною", якщо ти – дружина спадкоємця британського престолу…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *