5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини

5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини | INFBusiness

Діти – квіти життя. Цю фразу, безумовно, чув кожен, але не кожному доводилося замислюватися над глибоким її значенням. Малюки немов маленькі губки вбирають будь-яку нову інформацію, прагнуть уподібнюватися улюбленим казковим персонажам і воліють довго не сидіти на місці. Дітям дуже подобається все яскраве, веселе і неординарне, але люблячій матусі не слід забувати, що будь-яка новина, яка підпадає під увагу її малюка, може надати величезний вплив на подальше формування його особистості. Якщо квіти поливати вчасно, стежити за тим, щоб їм вистачало світла і тепла, то вони будуть радувати Вас своїм цвітінням і довговічністю, те ж саме стосується і дітей. Поки діти ростуть і не можуть критично мислити, необхідно стежити за тією інформацією, яка надходить до їх відома. Головним чином це стосується дитячих розваг, інформує Ukr.Media.

Одним з улюблених дитячих занять є перегляд мультфільмів. Мультики для дитини не повинні бути просто розвагою, також як і казки, вони повинні бути наповнені змістом, показувати різницю між добром і злом на прикладі персонажів та їхніх вчинків, нести певне смислове навантаження. Не допускайте, щоб Ваші діти дивилися дурні, безглузді мультфільми, після яких імітували поведінку таких дурних і безглуздих персонажів.

Якщо Ви вважаєте себе уважною і турботливою мамою, то ця стаття і цей список дитячих мультфільмів саме для Вас. Наведені у списку мультфільми можуть бути використані у разі, якщо Ви не знаєте який мультфільм показати дитині, і побоюєтеся почати дивитися щось невідоме. Включивши будь-який з даних мультфільмів, Ви можете спокійно займатися своїми справами, не турбуючись про зміст мультика.

Список мультфільмів, рекомендованих для перегляду:

Повчальним можна вважати мультфільм, який називається «Груффало» (2009)

5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини | INFBusiness

Коротко про сюжет: Це мультфільм про одного з персонажів англійської культури, великого і страшного звіра – Груффало. Мультик схожий на казку, в якій мишеня придумує цього звіра, щоб врятуватися від різних небезпек. Коли ж вигаданий Груффало виявляється реальним, мишеня з допомогою кмітливості знову уникає небезпеки бути з'їденим.

Чому вчить мультфільм: кмітливості, далекоглядності, дає розуміння того, що маленький не значить дурний і слабкий.

Додаткова інформація: У 2011 р. мультфільм був номінований на премію «Оскар» за кращий короткометражний мультфільм.

Тривалість: 27 хвилин

Вік: для будь-якої глядацької аудиторії.

Смішним і добрим є мультфільм «Секретна служба Санта-Клауса» (2011)

5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини | INFBusiness

Коротко про сюжет: Головний герой мультика, Артур, це онук Санта-Клауса. Він добрий, надійний, відповідальний малий. У мультфільмі показується, як Санта-Клаус розносить подарунки по всьому світу за допомогою своїх вірних помічників, ельфів, і сучасних технологій.

Чому вчить мультфільм: доброті, відповідальності, поваги до старшого покоління і вшанування традицій.

Додаткова інформація: У 2012 році мультфільм був номінований на премію «Золотий глобус» за кращий анімаційний фільм.

Тривалість: 97 хвилин

Вік: 6+

До цікавих і повчальних мультфільмів відноситься «Хортон» (2008 р.)

5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини | INFBusiness

Коротко про сюжет: Головний герой – Хортон. Це слон, який, не дивлячись на свій величезний розмір, зміг почути звуки з крихітної країни з пушинки на квітці. Комічними виглядають моменти, коли величезна тварина турбується про пушинці і неймовірно дбайливо з нею обходиться, але за комізмом ситуації, розкривається величезна душа головного героя.

Чому вчить мультфільм: доброті, чуйності, взаєморозумінню, уваги до оточуючих, щирості.

Тривалість: 82 хвилини

Вік: для будь-якої глядацької аудиторії.

Забавним і фантастично добрим мультфільмом можна назвати «Валлі» (2008 р.)

5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини | INFBusiness

Коротко про сюжет: У мультфільмі зображена наша планета в далекому майбутньому, коли вся її територія буде засмічена сміттям, а люди змушені будуть покинути її межі і чекати, коли вона буде придатна для існування. Головний герой робот – самотній і турботливий, єдина дієва машина, яка навчилася відчувати. Його оточують сміття і нескінченна робота, єдина жива істота, що живе з Валлі – це тарган.

Чому вчить мультфільм: доброті, любові, чуйності, самовіддачі, уважному і турботливому ставленню до всього живого, відкритості та вихованості.

Додаткова інформація: У 2009 році мультфільм отримав премію «Оскар», «Золотий глобус», «Британську академію», «Жорж» і «Сатурн» за кращий анімаційний фільм.

Тривалість: 98 хвилин

Вік: для будь-якої глядацької аудиторії.

«Мулан» (1998) – мультфільм про честь, подвиги та безстрашність

5 кращих мультфільмів для Вас і вашої дитини | INFBusiness

Коротко про сюжет: Головна героїня мультика, Мулан – добра і порядна, хоробра китайська дівчина, яка переодягається в чоловіка, щоб взяти участь в битвах замість свого немічного батька. Їй допомагають містичні істоти і душі предків. У мультфільмі безліч смішних епізодів і присутні пісні.

Чому вчить мультфільм: самовідданості, честі, гідності, винахідливості, доброті, повазі до старших.

Додаткова інформація: У 1999 році мультфільм був номінований на премію «Золотий глобус» і «Оскар» за кращий саундтрек.

Тривалість: 84 хвилин

Вік: для будь-якої глядацької аудиторії

Бажаємо Вам і Вашому малюкові приємного перегляду!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *