Вчені розповіли, які діти мають міцніший імунітет — які виросли в селі чи в місті

Вчені розповіли, які діти мають міцніший імунітет — які виросли в селі чи в місті | INFBusiness

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського університету (США) та Каролінського інституту (Швеція) показало, що діти, які виросли в сільській місцевості, мають більш розвинену імунну систему, ніж діти, які живуть у міському середовищі, інформує Ukr.Media.

Фахівці вивчали, як фактори навколишнього середовища пов'язані з наявністю атопічного дерматиту або екземи у південноафриканських дітей віком від 15 до 35 місяців, які проживають у сільських та міських районах.

За результатами дослідження вчені виявили, що імунна система дітей, які живуть у сільській місцевості, порівняно з імунітетом міських хлопчиків та дівчаток краще виявляє загрози та ефективніше бореться з ними. Це пов'язано з тим, що в ранньому віці на імунітет сільських дітей частіше впливають такі фактори, як ігри на відкритому повітрі, що включають контакти із забруднювальними речовинами та бактеріями, спілкування з тваринами та інфекції.

"Результати нашого дослідження показали, що багато факторів навколишнього середовища, пов'язані з впливом мікробів на організм дитини протягом перших кількох років життя, дуже важливі для формування її імунної системи", — сказав професор Ліам О'Махоні, керівник дослідницької групи.

Отримані дані ще раз підтверджують те, що вплив певних факторів довкілля та способу життя в дитинстві може мати серйозні наслідки для здоров'я людини у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *