Стоматологи повідомили, якими продуктами краще чистити та зміцнювати зуби

Стоматологи повідомили, якими продуктами краще чистити та зміцнювати зуби | INFBusiness

Як випливає з інформації лікарів-стоматологів, для збереження красивої та здорової посмішки, може допомогти перелік продуктів, що здійснюють механічне очищення зубів, сприяючи зміцненню емалі та зниженню ризику розвитку карієсу, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, позитивно впливає на здоров'я зубів і ясен вживання твердих овочів і фруктів. Цей ефект обумовлений здатністю механічного видалення нальоту із зубної емалі, зменшуючи тим самим ризик розвитку карієсу.

До переліку зазначених продуктів, корисних для порожнини рота, відносять яблука та моркву, що містять природний ксиліт, який зміцнює зуби. Крім того, експертами у стоматології вказуються груші, сливи, абрикоси і навіть виноград. Ці фрукти і ягоди містять сорбіт, що підвищує буферну здатність слини, сприяючи ефекту самоочищення зубів.

Крім того, за словами лікарів, знизити ризик розвитку карієсу допоможе вживання какао у зв'язку з вмістом у напої таніну, що скорочує життєздатність у ротовій порожнині бактерій. Після вживання солодощів, доктори рекомендують їсти продукти, що містять кальцій, магній і фтор, як, наприклад, горіхи, квасолю і сир.

Стоматологи також радять чистити зуби якомога частіше, бажано 3 рази на день, при цьому використовуючи зубну нитку, іригатор, а також скребок для очищення поверхні язика. Також слід здійснювати двогодинні перерви в прийманнях їжі з метою відновлення буферної здатності очищення ротової порожнини слиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *