Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Цвіль може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям, коли вона знаходиться у вашому будинку або на робочому місці. Цвіль частіше зустрічається у вологому кліматі, тому що саме вологість створює комфортне середовище для її зростання, інформує Ukr.Media.

Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) рекомендує сушити будь-які вологі ділянки протягом 24-48 годин, щоб запобігти зростанню цвілі.

На додаток до проблем зі здоров'ям, цвіль може руйнувати поверхню, на якій вона зростає. Це стосується стін, підлоги, стель, меблів і т. д.

Цвіль зростає, вивільняючи спори. Вони занадто малі, щоб їх можна було побачити неозброєним оком, тому ми, на жаль, вдихаємо їх у наші легені.

Ви також можете контактувати з цвіллю через шкіру. Наприклад, торкнутися поверхні, на якій є невидима цвіль, а потім доторкнутися до обличчя або відкритої рани. Таким чином цвіль проникає в наш організм.

Як тільки вона туди потрапляє, цвіль викликає проблеми зі здоров'ям.

Ось 7 ознак того, що у вас плесневая хвороба:

М'язова біль

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Незрозумілий м'язовий біль, який не викликаний напруженою активністю, є одною з ознак цвілевої хвороби.

Біль у м'язах може проявлятися в будь-якому місці. Повідомлялося також про судоми м'язів і про різкі, інтенсивні поколювання, коли люди вступали в контакт з цвіллю.

Посмикування, поколювання або оніміння

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Відчуття поколювання, ніби ваша рука заніміла, – це саме те, що відчувають люди, які страждають від цієї хвороби.

Поганий настрій чи депресія

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Дослідники, що вивчають хвороби, пов'язані з цвіллю, виявили, що будинки з надмірно вологою атмосферою також впливають на людей, що живуть в них, і на їх настрій.

Між домашньою цвіллю, пліснявою та симптомами депресії був виявлений певний зв'язок. Психічне захворювання і зв'язок з менш ніж ідеальними умовами життя не дивують.

Психологічний стрес нормальний, коли у вашому будинку погана якість повітря. Візьміть під контроль стрес, зменшивши джерела вологи в будинку, додавши кімнатні рослини для очищення повітря і увімкніть вентилятор, щоб підтримувати циркуляцію повітря.

Харчові проблеми

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Нудота, діарея, біль у шлунку і відсутність апетиту – ось часті ознаки цвілевої хвороби.

Хоча ці симптоми можуть призвести до того, що ви будете менше їсти і, таким чином, втратите вагу, збільшення ваги (через "заїдання" стресу) насправді також є можливим ознакою.

Проблеми з диханням

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Деякі з найбільш часто зустрічаючихся ознак цвілевої хвороби – труднощі з диханням.

У недавньому дослідженні вчені назвали деякі з респіраторних захворювань, які пов'язані з впливом цвілі: «астму, алергічний риніт, алергічний бронхолегеневий аспергільоз, синусит і гіперчутливий пневмоніт».

Нездатність глибоко дихати, нестача повітря, кашель, або синусові проблеми – все це, ймовірно, симптоми цвілевої хвороби. Зверніться до лікаря, якщо ви підозрюєте вплив цвілі.

Чутливість очей і головні болі

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Почервоніння в очах, свербіж або розмитий зір можуть бути пов'язані з цвілевою хворобою.

Деякі люди чутливі до цвілі як до алергену, що спонукає їх імунну систему почати працювати активніше, коли вони піддаються її впливу.

Якщо ваші симптоми схожі на сінну лихоманку або сезонну алергію і супроводжуються головним болем та іншими симптомами, зверніться до лікаря.

Менш поширені симптоми цвілевої хвороби

Ознаки того, що ви стали жертвою цвілі | INFBusiness

Деякі з більш незвичайних симптомів або ознак хвороби: надмірна спрага, часті походи в туалет, лихоманка, збільшення ваги, запаморочення або металевий присмак у роті.

Щоб запобігти цвілеву хворобу, подбайте про ваш будинок. Регулярно провітрюйте його і сушіть вологі ділянки.

Всі «заражені» речі – килими, ганчірки, одяг – потрібно викинути і не жартувати зі здоров'ям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *