Не погана екологія й навіть не шкідливі звички: головна причина передчасного старіння

Не погана екологія й навіть не шкідливі звички: головна причина передчасного старіння | INFBusiness

Сірі обличчя, втомлені очі, мішки під очима, похмурі зморшки біжать від куточків рота до підборіддя, а навколо очей розташувалася сіточка дрібних "гусячих лапок". Так виглядають багато мешканок мегаполісів уже до 35-40 років — якщо, звісно, не ходять до косметолога, як на роботу, інформує Ukr.Media.

Пластичний хірург Деніел Барретт поділився своєю думкою щодо того, що ж стає головною причиною передчасного старіння, а заодно розповів, як з нею впоратися.

"Головна проблема — це стрес. Це дуже серйозний фактор, стрес сильно впливає на кишечник, який безпосередньо пов'язаний зі здоров'ям шкіри, а також на метаболічні та імунні процеси в організмі", — розповів доктор.

Якщо це не короткочасний стрес, а тривалий на кілька тижнів, місяців, а то й років, що теж не рідкість, то шкіра постійно недоотримує важливі поживні речовини, через це сповільнюється оновлення шкіри. І ось він — сірий вигляд, тьмяний погляд.

Але наслідки стресу для шкіри можна спробувати знизити. За словами доктора Барретта, тут допоможуть:

  • Якісний сон;
  • Фізичні вправи;
  • Використання сонцезахисного крему;
  • Відмова від цукру в раціоні;
  • Відмова від куріння.

Але найкращий спосіб впоратися з наслідками стресу — усунути його причину. Це набагато ефективніше, ніж вкладатися в послуги косметолога, дорогі креми й сироватки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *