Лікарі розповіли, чому у спеку може розболітися голова

Лікарі розповіли, чому у спеку може розболітися голова | INFBusiness

Влітку в деяких людей голова може боліти частіше, ніж в інші пори року. Уся справа у спеці, яка вимагає від судин швидких спазмів і розслаблень, розповіли медики, інформує Ukr.Media.

За їх словами, сильніше схильні до погодних змін ті, хто страждає на вегетосудинну дистонію, а також на дисфункцію надниркових залоз. Проблеми виникають і в тих, у кого порушений венозний відтік. Таким людям краще поменше перебувати на спеці.

Якщо через спеку відбувається виражене розширення судин, то також може й упасти тиск. Таким людям допоможе міцний чай або кава. За словами лікаря, ще одна можлива причина головного болю в спеку — зневоднення.

Зневоднення і рясне потовиділення також можуть призводити до головного болю. У крові все-таки міститься вода, і якщо відбувається зневоднення, то еритроцити починають під час проходу через капіляри злипатися, обмін кисню на рівні капілярів сповільнюється, виникає тканинна гіпоксія. У спекотну погоду потрібно пити багато води, пояснили лікарі.

Гострий головний біль терпіти не варто. Полегшити недугу допоможе препарат, який зніме спазм. Також на цей випадок існують вправи для судин. Наприклад, можна поставити вдома два тази — з холодною і теплою водою — і по черзі опускати в них стопи, утримуючи їх по 30 секунд у воді. Це займає всього 15 хвилин, але після таких маніпуляцій можна стати менш чутливими до погодних змін.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *