Чому у сні не виходить кричати, швидко бігти або вдарити когось?

Чому у сні не виходить кричати, швидко бігти або вдарити когось? | INFBusiness

Помічали, що іноді сняться сни, де за нами хтось женеться, але втекти не виходить? Чи потрібно голосно крикнути, але звук ніби застряг у горлі і не може вирватися? Ми спробували розібратися, в чому криється секрет, інформує Ukr.Media.

Організм людини зберігає безліч таємниць, а підсвідомість – ще більше. Іноді саме сни можуть розповісти про емоційний стан людини більше, ніж він сам. Чому ж у сні все-таки не виходить кричати, швидко бігати чи битися?

"Не можу кричати уві сні"

Якщо вам приснився сон, у якому ви намагаєтеся кричати, але у вас не виходить, то не поспішайте відкривати сонник і намагатися тлумачити цю ситуацію. Можливо, вас просто щось дратує в звичайному житті чи є проблема, через яку ви переживаєте, тому вихлюпується все через сновидіння. У цьому випадку експерти радять відвідати психолога, щоб розібратися, чи не несуть такі сни руйнівну дію на нервову систему, ще деякі стверджують, що всі страхи пов'язані з дитячими травмами. Іноді можна покричати на когось в реальному житті, щоб на підсвідомому рівні не страждати. Завжди добре вихлюпувати емоції!

"Не можу бігти уві сні"

Уві сні все живе за своїми законами, які відрізняються від правил неспання. Якщо ви не володієте навичками усвідомлених сновидінь, то під час фази швидкого сну у всіх людей (крім тих, хто страждає на лунатизм) включається блокування м'язів, саме завдяки ньому і не виходить швидко бігати. Час ніби розтягується, саме тому 15 хвилин сну в обід можуть зарядити енергією, як ніби ви спали кілька годин вночі. Є й інший стан – "сонний параліч", в цьому випадку все відбувається навпаки: сон ще не настав, а м'язи вже паралізовані. Звичайно, у деяких виходило швидко бігати уві сні, але зазвичай люди скаржаться на те, що пересуваються, як в сповільненій зйомці. З цієї ситуації є вихід: спробуйте літати, адже уві сні – ви господар.

"Не можу битися уві сні"

Наше тіло знаходиться в режимі економії під час сну. З цієї причини всі процеси в реальному житті, сповільнюються, нервова система працює інакше. Низька мозкова активність і робить неможливим точні і різкі удари, яких ми потребуємо, якщо нам сниться суворе протистояння. Ми перестаємо реагувати на зовнішні подразники. Пам'ятаєте, як бувало: ви різко прокидаєтеся від власного хропіння, різкого руху, падаючи з ліжка. Саме в ці моменти мозок не знизив активність, що і призвело до непередбачених результатів. Або ваш партнер скаржиться, що ви розбили ніс, – воно вам треба, вміти битися у сні? Поки ви не можете кричати, бігати і битися уві сні, ваші клітини відновлюються.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *