Чому люди здригаються уві сні: кілька важливих сигналів від організму

Чому люди здригаються уві сні: кілька важливих сигналів від організму | INFBusiness

Напевно багато хто з вас під час засинання або ж під час сну відчували мимовільне посмикування як кінцівок, так і усього тулуба. Іноді людина навіть може і не пам'ятати про це, а дізнається про нічні здригання від своїх близьких. На думку фахівців, такий стан може бути викликаний як фізіологічними, так і патологічними факторами, інформує Ukr.Media.

За умови часто повторюваних здригань під час сну, у людини відбувається порушення режиму сну, що часто тягне за собою ряд негативних наслідків: втому, дратівливість і ін. Однією з причин здригання медики називають порушення дихання під час сну. Такий збій часто супроводжується здриганням у області грудної клітки і усього тулуба. Нестача надходження кисню у мозок у даному разі, супроводжується негайною його реакцією у вигляді своєрідного поштовху, який повинен змусити легені працювати.

Мимовільне здригання можуть викликати і зайві психічні та фізичні навантаження протягом дня. Перезбуджений мозок, який не здатен розслабитися, може викликати посмикування даного характеру. Ще однією причиною нічних здригань може бути так звана перевірка мозком роботи усіх систем організму. У той час як весь організм вночі розслабляється і відпочиває, мозок, продовжуючи, працювати, здійснює контроль над станом людини. До здригання під час сну можуть призвести і різні зовнішні подразники: різкий звук, яскраве світло і ін.

Для того, щоб уникнути нічних здригань, медики радять обмежити або повністю припинити виконання робіт, що вимагають підвищеної розумової і фізичної активності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *